Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kapott már valaki sandoz...

Kapott már valaki sandoz antibiotikumot kevert baktérium fertozesre!?

Figyelt kérdés

Nem ép a hüvelyflórám (erre kaptam gélt)

És baktérium fertőzésem van + candida.

Nemrégen szültem, nem tudom hogy jött ez össze. Nem voltam idegen helyen mosdóban és nem voltunk együtt a párommal hetek óta.

Higiénia téren sem hanyagolom el magam.


Ezt az antibiotikumot írta fel az orvosom, nekem és páromnak is+ canesten krém páromnak.


Utana olvastam, de a sandoz csak baktériumokra jó a tájékoztató szerint. És ő azt mondta ez a gombara kell.


Befogom szedni, de érdekel valaki kapta e már ezt bármilyen hasonló problémára.


Köszönöm szépen!


2019. nov. 18. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 napos azi sandoz kúrát írta fel az orvos, császár után 7 hónappal voltam, mert rendszeresen szúró fájdalmat érzek a bal petefészkemnél. Mindent rendben talált, de felírta ezt. Én sem értem miért, mert semmi olyan jellegű probléma nem volt amire ez való. Beszedtem, ártani nem ártott, nem változtatott semmin, utána csináltam egy probiotikum kúrát. A fájdalomra meg azt mondta vegyek be algopirint vagy no-spat.. 🤷‍♀️
2019. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!