Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhessen próba idő alatt...

Terhessen próba idő alatt most mi legyen?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok még 5 hónap próbaidő van hátra most mit csináljak?

2019. dec. 3. 03:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kell mondanod, azért ahogy halad az idő előre látni fogják.
2019. dec. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Barátkozz a gondolattal, hogy ki fognak rúgni.
2019. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha keresnék egy munkát ahol 3 hónap a próbaidő?
2019. dec. 3. 06:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aztán szerinted nem tűnne fel nekik, hogy nő a hasad?
2019. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Mi a francért kell gyereket csinálni próbaidő alatt?
2019. dec. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit érsz vele? Próbaidő alatt nem vet jó fényt az emberre ha szabdságot vesz ki, vizsgálatokrs meg járni kell, legalábbis erősen ajánlatos. Azokat, hogy oldanád meg anélkül, hogy kiderüljön? Meg szerinted egyik napról a másikra lesz munkád? Lehet már jócskán félidőben leszel, mire el tudnál helyezkedni.
2019. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hiába keresnél új munkát, ha 8 hetes várandós vagy, akkor ott is látszani fog már a próbaidő lejárta előtt. Most erre mit lehet mondani? Jobban át kellett volna gondolni a dolgot, most már eső után köpönyeg. Ha volt annyi munkaviszonyod, hogy jogosult vagy rá, akkor elbocsátás után az álláskeresési járadék igénylésével tudsz kicsit trükközni. Ha megfelelően időzíted, hogy szüléskor is aktív legyen az ellátás, akkor kaphatsz csedet, gyedet, igaz, a minimálbér után, de a gyesnél az is több. Persze ehhez is szükségeltetik a megfelelő idejű munkaviszony és hogy legyen bent még "lehívható" járulék, értem ez alatt, ha kimerítetted mostanában, akkor az sem járható út sajnos.
2019. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Hànysz már?


Ha nem, nem is fogsz nagyon.


Keress másik munkát, 4 db vizsgálat kell csak az egész terhesség alatt.


Rajtam volt, aki egyáltalán nem vette észre a terhességem, sőt még mondták is, hogy egyek rendesen(rendesen ettem mindig). Szerencsés alkat vagyok, rajtam nem látszott 5-6 hónapig egy kis dudornál több, meg ügyesen öltözködtem.

2019. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

El kell mondanod.

Gondolom, 6 hó volt a próbaidő, tehát már terhesen mentél oda. Nincs mit tenned, kitalalsz és vagy megtartanak, vagy nem. Igazából nem csodálkoznék az utóbbin sem.

2019. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

"Hànysz már?

Ha nem, nem is fogsz nagyon.

Keress másik munkát, 4 db vizsgálat kell csak az egész terhesség alatt."


Te a jövőbe látsz? Van aki 12 hetesen kezd el hányni.


Amúgy meg nem 4 vizsgákat van a terhesség alatt, hanem jóval tobb. A 4 alkalom a terhesgondozast jelenti, ami az anyasági segélyhez kell,

2019. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!