Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem sétene ez, amit...

Titeket nem sétene ez, amit mondott az anyósom?

Figyelt kérdés

Anyósommal jó a kapcsolatom, jó volt gyereke előtt is, most is az, soha 1 vita vagy bármi nem volt köztünk. Most társaságban voltunk, ő, pár családi barát és én. Tudni kell, hogy csak 1 gyereke van, a férjem. A gyereknevelés volt a téma, egyik férfi mondta, hogy neki micsoda rosszéletű ismerőse van és terhes és mi lesz a gyerekből. Erre anyósom: "nem jelent semmit, a legjobb anya, akit ismerek (magamon kívül ezt viccesen tette hozzá, hogy rajta kívül), a szomszéd nő, aki évekig ült börtönben is, mert lányokat futtatott a párjával.... Mégegy olyan anya nincs"

Ez nekem nagyon rosszul esett... egy börtöntöltékes nőre ezt mondja, mikor én is ott vagyok? Máskor meg azt mondja, milyen jó anya vagyok. És nem azt mondta rá, hogy jó. A LEGJOBB. Tökre rosszul esett.

Pedig én mindent megteszek az unokájáért. Szoptatom, nem megyek nélküle sehova, mindent filléremet rá költöm. Az a nő meg ilyen cicababa, aki a gyerekét még bébiszitternek is le szokta adni meg kenve van


2019. dec. 4. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Túlreagálod és félreérted.
2019. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki milyen anya, az a gyerek felnőtt korában derül ki. Hogy a pszichológusnál előkerül-e, mit csinált, milyen volt az anyja. (Szerintem.) Azt valószínűleg nem fogja felhozni, hogy "kente magát".
2019. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondhatod hogy mindent megteszel a gyerekedért, amikor felnevelted. Az általad felsorolt dolgokért senki nem érdemel érdemrendet. Az utódgondozás velejárója. Ki így, ki úgy csinálja de csak ha felnő derül ki, milyen ember lesz a gyerekből.

Egyébként igaza van a többieknek, szerintem sem akart megbántani. Egy sarkos példát hozott fel, ennyi. Nem kell magadra venni.

32/N

2019. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, jót röhögtem volna, aztán kész. Amúgy: nem vagy te azért jó anya, mert szoptatsz, és hurcolod magaddal a gyereket még a wc-re is... Nem ebben mérik ugyanis! Ahogyan az sem lesz "rossz", vagy kevésbé anya, mert van bébiszittere, vagy éppen tudja, mi áll jól neki, és ezt egy kis sminkkel kihangsúlyozza.
2019. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túltolod a biciklit. Az ilyen emberek engem kétségbeejtenek, a semmiből probléma gyártás, illetve az időzített bombaként működő frusztrációjuk miatt.

Ha én lennék az anyós és azt làtnám hogy neheztelsz rám, törném a fejem, mi a fene bajod lehet, de Isten bizony, előbb gondolnék rá, hogy 3 éve elsóztam a levest karácdonykor, minthogy nem adtam Neked "legjobbanya" díjat....

Inkább dolgozz azon, hogy ne akadj ki ilyenen. Akkor jobb anya leszel.

2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Annak jobban örültél volna, ha azt mondja, nézzétek meg a menyemet, micsoda egy rosszéletű no, de mégis a legjobb anya akit ismerek?

Az volt a felvetés, hogy ribik is lehetnek jó anyák, ne akarj már azon a listán lenni :DDD Kissé túlérzékeny vagy...

2019. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette a legjobb anyát, hogy """legjobb anya""" (idézőjel)?
2019. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!