Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem egy szó nélkül...

A férjem egy szó nélkül elhagyott, hogy éljek 3 gyerekkel egyedül? Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Három közös gyerekünk van, 8 és 6 évesek a nagyok, a kicsi fél éves.

Igaz, hogy a 3. baba óta kicsit eltávolodtunk egymástól, de nem gondoltam katasztrofálisnak a házasságunkat. Az utolsó terhességem sokkal jobban megviselt, a szülés is komplikációkkal teli volt és az utána való regenerálódás sem ment olyan könnyen, mint az előző két gyereknél. Az elején bajlódtunk a szopizással, hasfájással, 4 hónapig 2-3 órákat aludtam éjjelente. Napközben sem tudtam sokat pihenni, de próbáltam a maximumot nyújtani minden helyzetben. Erre két napja közölte, hogy már 9 hónapja van valakije (tehát már a terhességem alatt is megvolt), és hogy költözik, a maradék cuccaiért a hét folyamán visszajön. Könyörögtem neki, hogy beszéljük meg, vagy mondjon már legalább valamit, hogy egyáltalán miért?! Azt mondta, hogy ez már nem működik, felesleges erőltetni, ő nem boldog itt és talált valakit, aki mellett az lehet. Meg hogy ez nem ellenem, vagy a gyerekek ellen irányul, de így nem bír élni. Közben a két nagy folyton kérdezi, hol van az apjuk, mikor jön már haza (azt mondtam, munka miatt utazott el).

Fogalmam sincs, mit kezdjek magammal, hogy próbáljak a felszínen maradni. Közben megtaláltam azt is, akire "lecserélt". Hát mit ne mondjak... Fele annyi idős, mint a férjem, egyetemista, a legtöbb képén úgy pózol bikiniben, vagy bundában (évszaktól függően), mintha egy címlapon lenne. Nem értem, hogy hogy érezheti azt, hogy vele jobb lenni, mint a családjával.


Ráadásul van két hitelünk is, itt van a ház. Nem tudom, hogy zajlik egy válás, vagy mi lesz. Egyedül nem tudnám fizetni a gyerekek iskoláját, különórákat, sportot, a házat és még el is tartani magunkat. A szülés előtt dolgoztam, van hová visszamennem majd, de nem keresnék annyit túlórával sem, hogy gond nélkül megéljünk. Akkor meg ki hozná-vinné a gyerekeket, ki rendezné őket... A szüleim vidéken élnek, nehezen közlekednek már, nem tudnának segíteni.


2019. dec. 12. 14:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
95%

Ügyes vagy! Tarts ki a döntésed mellett és nehogy elgyengulj a karácsony miatt!

Nem a férjed van döntési helyzetben, hogy téged, vagy az új nőt válassza. Az akkor volt, amikor először osszefekudt vele.

Nyilván azért ment vissza, mert volt egy kisebb osszezordulese az új lánnyal és rádöbbent, hogy jeee, itt se minden rózsaszín. Ha visszafogadnad,és nálatok lenne, ugyanígy szaladna hozzá. Ez az ember egyikotokbe se szerelmes, csak mindig a kisebb ellenállás felé mozdul, mert úgy kényelmes. Ismertem pár ilyet, hidd el, hogy így van.

2019. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
95%
Miujság veletek? Hogy vagytok? Hogy bírtátok az ünnepeket?
2020. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Miújság azóta megoldódott a probléma?
jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!