Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normalis ha karacsonykor...

Az normalis ha karacsonykor csak egy papucsot meg egy tabla csokit kapok altalaban? Nagyon szegenyek vagyunk?

Figyelt kérdés
Neha polot kaptam,kissrac koromban pedig egy kisautot. En elfogadom,hogy nem kapok draga ajandekokat nem zavar,de anyamek folyton azt hajtogatjak,hogy milyen jol elunk. Es ha megemlitek egy-ket dolgot pl.50 nm²-es panelban elunk 9en akkor persze elkuldenek a dolgomra stb. En mar 18 vagyok,de nem akarom itthagyni,mert meg nem erzem magam kesznek a fuggetlenedesre. Meg valami:legyszi senki ne azt irja,hogy koltozz el ha nem tetszik mert nem ezrert tettem fel a kerdest.

2019. dec. 12. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Karácsonykor nem az ajandekok a fontosak. Hanem a család. Nem baj ha szegenyek vagytok
2019. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De most vesz apa autoszalonbol egyterut allami tamogatassal van egy masik autonk is de nagyobb hazat nem venne
2019. dec. 12. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ha az ő pénze, azt vesz amit akar még ha felelőtlenseg is.
2019. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha idősebb leszel, lehet hogy te is úgy fogod gondolni, mint én: őrülnék, ha csak ennyi ajándékot kapna mindenki, és tényleg a szeretetről szólna a karácsony.

Anyósom pl. azzal versenyez mindenkivel hogy ő vegye a legtöbb és legdrágább ajándékot, még az árcimkét is rajta hagyja. Ez szerintem sokkal gázabb...

Szerintem egy családi autó fontosabb, sőt simán felfognám teljes körű ajándéknak, hiszen ti fogjátok használni, nektek lesz jó, hogy van.

2019. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat adott esetben akar normalis is lehet. Ahany haz annyi szokas. Mi pl a ferjemmel semmit nem veszunk egymasnak. Noveremmel csak egymas gyerekenek.
2019. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.. Erről eszembe jutott hogy amikor kislány voltam egyik karácsony előtt anyukám nézegetett nekem egy kabátot és sírt hogy fele annyi pénze sincs mint amibe kerül. Az ovónéni meglátta és adott neki kölcsön pénzt hogy meg tudja venni amit később visszaadott. Én pedig hihetetlenül boldog voltam akkor mert az volt életemben az első új kabátom.
2019. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartja fontosnak a nagyobb ingatlant


Döbbenet amúgy , nem tudom elképzelni hogy fértek el ennyien.



Mi szüli-névnapra nem ajándékozunk..

1 szál virág. Ital vagy csoki...

2019. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk jó arc vagy Te is.

Szerinted mi az állami támogatott egyterű önrészéből hogy lehet ma nagy lakást vagy házat venni?

Ha 18 vagy, nem akarsz elköltözni, mert jól esik eltartottnak lenni, akkor köszönd meg a papucsot szépen.

Ha dolgozol, adj bele a rezsibe.

7-en vagytok tesók? Vagy a nagyszülők is ott élnek?

2019. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért milyen érdekes, most mindenki szerint teljesen rendben van a kérdező családja, de ha valaki úgy tenné fel a kérdést, hogy "nyolcan élünk 50 négyzetméteren, nincs pénz ajándékra, vállajak-e gyereket", akkor a konkrétan a keresztvizet is leszednék a kérdezőről, hogy nem normális.


Meg kár úgy tenni, hogy ahol póló meg papucs az ajándék, ott tuti a szeretetről szól az ünnep. Egy frászt.


Nos kérdező, nem akarik beleszólni a családod életébe, pláne nem minősíteni azt, de ahol 9 ember él 50 négyzetméteren, az az én szememben nem a 'jól élünk' kategória. De ezzel nem hiszem, hogy előbbre vagy.

2019. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Karácsonykor nem az ajándék a fontos...

A blokk! A blokkot őrizzétek meg.


Amúgy meg troll kérdés.

2019. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!