Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normalis ha karacsonykor...

Az normalis ha karacsonykor csak egy papucsot meg egy tabla csokit kapok altalaban? Nagyon szegenyek vagyunk?

Figyelt kérdés
Neha polot kaptam,kissrac koromban pedig egy kisautot. En elfogadom,hogy nem kapok draga ajandekokat nem zavar,de anyamek folyton azt hajtogatjak,hogy milyen jol elunk. Es ha megemlitek egy-ket dolgot pl.50 nm²-es panelban elunk 9en akkor persze elkuldenek a dolgomra stb. En mar 18 vagyok,de nem akarom itthagyni,mert meg nem erzem magam kesznek a fuggetlenedesre. Meg valami:legyszi senki ne azt irja,hogy koltozz el ha nem tetszik mert nem ezrert tettem fel a kerdest.

2019. dec. 12. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu kérdés akkor nem éltek jól 50 nm 9 ember az nem jól élés.
2019. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!