Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek egy gyereke van sokat...

Akinek egy gyereke van sokat unatkozik, nem bántátok meg, hogy nem lett testvére?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Az én gyerekem soha nem unatkozik, pedig nincs testvére, és nem is lesz.

És a legkevésbé sem bántam meg.

2020. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

8 éves lesz a fiam,egyedülálló anya vagyok de így se unatkozunk.

Suli után ha épp semmi házimunka vagy tanulás akkor filmet nézünk,előtte bevásárolunk nasikat. Vagy épp a millió építős játékából csinálunk szobányi pályát. De előfordult hogy bunkert tanítottam meg neki építeni.

Az elfoglalt délutánokon tanulás után segít ellátni a cicát,játszik vele,vacsizunk,közös mese stb.

Hétvégén ha tehetjük elmegyünk mamáékhoz,vagy elhívjuk bátyám,ő a férfi a szemében. Harcolnak,fegyverrel szaladgálnak,biciklivel elmennek a sportpályára stb.

Nagyon hálás vagyok hogy egy Abszolút 'élet-érett' fiam van.

Bár ez annak köszönhető hogy korán egyedül maradtam vele,talán emiatt vagy sem,de sose nyafogott,vagy hisztizett úgy mint a kortársai.

Jó lett volna tesót vállalni de nem úgy alakult. És mostmár nem is szeretnék,kicsúsztam az időből

2020. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek tud unatkozni?
2020. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

De, megbántam, de nem rajtunk múlott/múlik, hogy nincs testvére.

Kicsinek is többemberes volt, most ie nehéz lekötni. 9 éves, és lényegében csak a képernyő foglalja le tartósan, de azt meg nem engedem. Szóval unatkozik, sokat. De azt is meg kell tanulni kezelni.

2020. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%
Én tök jól megvoltam egykeként is, nem minden gyerek igényli a társaságot. Másfelől meg ott van az óvoda, iskola, épp eleget van ott társaságban. Aki meg a mai túlnyüzsgő világban képes unatkozni, annak úgy kell
2020. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!