Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyuka örül hogy kislánya...

Anyuka örül hogy kislánya született, mert ha fia született volna akkor hogy fürdetné? Hol él az ilyen?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben anyuka most született gyereke. Kislány.

Mit mond az anyuka? Örülök hogy kislány és nem fiú

mert ha fiú lenne akkor hogy fürdetném?

Többen a rokonságból először nem is értettük. Mi az hogy hogyan fürdetné?

És anyuka elmondja. Hogy hát ha fiú lenne akkor ő, aki nő hogyan vetkőztetne le egy fiút és látná őt pucéran... nem folytatom.

Na mit mondtok egy ilyen nőre?


Nagyon megkérdeztem volna tőle (de nem tettem) hogy a gyerek hogy készült? Apuka fütykösét se látta?


2020. jan. 16. 12:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Juj, ilyennek nem kéne gyerek.

A kislányt meg apuka nem fürdetheti? Nem pelenkázhatja? :D

2020. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
73%
Erre csak annyit lehet mondani "inkább ne legyen több gyereketek" xD
2020. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Anyukát érte valami trauma hogy ennyire bizarr módon gondolkodik? Valami oka van hogy egy csecsemő fürdetését zaklatással kapcsolja össze fejben.. Nagyon oda kell rá figyelni, nehogy ez a zavar a fejében gondot okozzon később. Nem kéne neki gyerek amíg nyilvánvalóan problémái vannak.
2020. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában sok a fürdetős kérdés itt...
2020. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

Az ilyen emberben olyan mértékű elfojtás és tudáshiány munkál, hogy az rettenetes. Nyilván apuka nem fürdet, nem pelenkáz. Ha így áll a fiú fütyijéhez, akkor bele se gondolok, milyen lehet a szexuális kultúrája, volt-e valaha orgazmusa.

Az ilyenek inkább ne szaporodjanak. Ez közérdek, de leginkább a gyerek érdeke.

2020. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Tok normális reakció egy első gyerekes anyától. Én anno azon stersszeltem, hogy ha véletlenül fiam lesz, hogy tanítom majd meg pisilni...
2020. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy normális!

Ez a nő pszichiátriai eset.

Tönkre fogja tenni ennek a kislánynak a lelkét is, mert a fiúk iránt ilyen gátlásokat épít bele.

Kíváncsi lennék, milyen személyiségű az apuka. Partner ezekhez az ostoba gondolatokhoz?

2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát óvja is az Isten a fiúgyerekeket tőle. Ennek lány se kellett volna.
2020. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Ja,és akkor apuka meg nem fog ránézni a pucér lányára? Nem fog majd segíteni pelenkázni meg fürdetni,ha anyuka valamiért nem teheti? Komolyan,aki a saját tulajdon fiára így tekintene,annak nem is tudom,hogy lett párja. Vagy gyereke egyáltalán. Hiszen ott is pucéron látott egy férfit ;)
2020. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

„ Vagy gyereke egyáltalán. Hiszen ott is pucéron látott egy férfit ;)“



Hát azt ki tudja ! Viccen kívül lehet elsötétített szobában teljesen felöltözve a kellő helyen lyukas ruhában zajlott a művelet. És nem vicc vannak kultúrák ahol időtlen idők óta és ma is így mennek a dolgok.

2020. jan. 16. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!