Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem lett végül (annyi)...

Ha nem lett végül (annyi) gyereked amennyit szerettél volna, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Hány gyereked van hány évesek? Miért nem lehetett még ha akartál? Illetve miért születtek hamarabb vagy később mint tervezted? Még fiatalként eredetileg hogy tervezted az életed,mi lett volna neked ideális,és mi az ami máshogyan alakult?
2020. jan. 19. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
3at akartunk 2 lett. Nem bírom idegekkel, ezért álltunk meg.
2020. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom ki pontozta le az őszinte válaszomat, hiszen arra válaszoltam amit kérdeztek. Nem tudom ennél pontosabban hogy lehetett volna váaszolni, hogy hasznos legyen, de szerintem bőven kimerítettem a kérdést. (A két hónapos anyukája)
2020. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

4et terveztünk.


Van egy 2 éves lányom, és útban a kistesó.


Nem lesz több. Ezt én döntöttem el, de a férjem is támogatni fogja, mert nagyon lestrapált minket a lányunk. Nagyon hiperaktív, folyamatos figyelmet igényel semmi segítségünk nincs, és anyagilag se 4 gyerekre leszünk beállítva. Kocsit, lakást, így se fogunk tudni a gyerekeknek a fenekük alá tolni, de egy szép, hiánytalan gyerek, és kamaszkort igen. A lakásunk is max 2 gyerekre van beállítva, a kocsiban is szűkösen férnének el hárman.


Nem fogok azért még 2 gyereket szülni, átrendezni az egész életünket (új lakás, új autó), mert ez a vágyam.


A lányomnak lesz tesója, ez volt a cél, hogy ne maradjon egyedül ha már mi nem leszünk. +2 gyerek neki se fog hiányozni az életébe.


Kiélvezem a babázást ezalatt a 4-5 év alatt (a kicsi 2 éves korában mindenképp megyek vissza dolgozni), aztán pedig élvezem nyugdíjas koromig a munka és a felnőttek világát.


Szerintem ez így jó lesz nekünk. Jobb, mintha beáldoznék mindent a 4 gyerekért.

2020. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Nos eredetileg én egy gyereket sem terveztem! :)

2 gyerekem van ehhez képest :) 22 evesen lettem terhes,23 évesen született meg a kislányom aki most 5 éves. És van egy 2,5 éves öccse :)


Most leszek nyáron 29 éves. Néha elgondolkodok azon, hogy szeretnék e még gyereket, vagy itt van vége?

Nem tudom.. Kicsit már úgy mond szabadabb vagyok. De mégis valahol hiányzik a babázás....

2020. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerettünk volna hármat, marad kettő. Mindkét terhesség utolsó trimesztere tele volt veszélyes komplikációkkal, nagy nehezen kihúzuk 38 hétig. Apró, retardációval született, de halisten egészséges baba mindkétszer.

Az első után még volt remény, hogy egyszeri volt, minden terhesség más, vbac volt tervben, majd most minden jó lesz. Hát nem. Lejátszódott ugyanaz, idegeim romokban, én ezt többször nem csinálom végig, sajnos harmadjára már biztos, hogy ugyanez lenne. Örülünk, hogy mindezek ellenére egészséges mindkettő, és nem kísértjük a sorsot.

2020. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

7-es, de fura, hogy 34 vagy és ezért már max. csak egy... Amnyira örülnek, ha annyi lennék!🙂

Négyet szerettem volna, egy született 41 éves koromban, és mivel 44 vagyok, már nemigen lesz testvér. Nagyon rosszul érint.

2020. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9 van, mindig nagycsaládra vágytam, a férjem is. A változó kor hozza majd meg a sor végét. Még 3 simán belefér addig. Átlagosan élünk, nem szegényen, és nem gazdagon, segélyek nélkül.
2020. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!