Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha én szeretnék...

Szerintetek, ha én szeretnék gyereket, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje van olyan időszakom, hogy nagyon szeretnék egy saját gyereket, de egyszerűen nem találok olyan lányt, akivel tudnék ilyeneket tervezni. Nem csak gyerekcsinálásról van szó, de tényleg van bennem egy ilyen érzés, és ezt nem is szeretném levetni magamról, egyszerűen csak egy lány hiányzik a dologhoz...

Szerintetek mit tegyek? Hol keressek erre az érzésre vevő lányt?

34/f


2020. jan. 30. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj és majd eljön.
2020. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne lányt keress, hanem nőt
2020. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet jobban járna egy 20+ éves lánnyal, mint egy 30+ nővel.
2020. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé benne vagy a korban, ideje lenne felpörgetni az ismerkedést.
2020. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Például ne lányt keress, hanem nőt.

Ismerkedj, ezen kívül nem tehetsz sokat. Emellett ne ez legyen a második mondatod a randin. Jó ha hamar tisztázzátok az elképzeléseket, felnőttként időhúzásnak tartom, ha ezek nincsenek megbeszélve rövid időn belül, de azért ne egy letámadás legyen a részedről.

2020. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, csak én öregebb is vagyok, és nő is. Nos, ilyenekbol,mint én, van egy csomó.Ha nem találsz, az csak azért lehet, mert nem a te korosztalyodban keresgélsz.18evesek közt meg tényleg nem olyan gyakori.Elobb döntsd el, hogy gyereket szeretnél vagy tinilanyt.
2020. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a 18as tini és a 34 feletti(gyerekvallalashoz kiöregedőben lévő) között van egy normális 23-28 éves női korosztály akik között érdemes a kérdezőnek keresgélni.


Az átlag nő ma Magyarországon 28 évesen szül először.

2020. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Félreérted.En nem azt mondtam, hogy nincs "köztes", épp ellenkezőleg. Én is most vagyok "öreg", de nem így születtem. Az "idealis korban" is akartam gyereket, ahogy majdnem minden nő ismerősöm is. Férfiakból viszont akkor is, most is kevesebb volt, aki gyerekre vágyna. Ezért irtam, hogy talán túl fiataloknál keresgél, mert kizártnak tartom, hogy egyébként ne találhatna.
2020. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!