Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen, hogy már...

Másnak is van ilyen, hogy már kikészíti a gyereke?

Figyelt kérdés
Már két hete itthon van a 3 éves fiam mert beteg volt. Kedden fogyott el az antibiotikum de nem vittem még a héten oviba nehogy megint elkapjon valamit, hogy gyenge. Már kikészülök tőle. Nem bírja magát 2 percre lekötni, házimunkát alig tudom csinálni tőle, ráadásul este is ébred még most is 2x, hogy ő fázik mert kitakarózott. Hisztizik egész nap, én meg már hulla vagyok, egész nap sirhatnékom van. Hétvégén a mamájánál lesz, amit már rendesen várok, de mégis rosszul érzem magam ez miatt, hogy örülök neki 2 napig nem lesz itthon. Mindig is eleven gyerek volt, de azt hittem ha már nagyobb lesz könnyebb lesz, de inkább egyre nehezebb minden.

2020. febr. 7. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Alváshoz vegyél neki olyan hálózsákokat aminek van lába. Fiamnak is olyan van mert ő is kitakaródzik.
2020. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem.

Próbálj meg játszani vele. Legyen délelőtt is és délután is egy egy óra amikor csak rá figyelsz, de a többi időben csináld a dolgod, de hagyd, hogy segítsen ha szeretné.

Néha én is szeretem ha nincs itthon a fiam, ő mondjuk nem ovis. De érzi rajtad, hogy frusztrált vagy. Még hiányzol is neki szerintem. Mennyit játszotok csak ketten egy nap?

2020. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Játszok vele délelőtt is délután is, de azt akarná folyton vele játszak. És még én akartam két gyereket.. Egy is kiidegel
2020. febr. 7. 12:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma este épp ez volt a baja, hogy fázott de mindig van valami amiért felébred. Sose lesz már ennek ez éjszakai ébredésnek vége? :(
2020. febr. 7. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Akárki akármit mondjon, mind így érezzük néha magunkat, mindamellett, hogy imádjuk a saját gyerekünk. A nagy alig 2 éves a kicsi egy hónapos. Szerencsére átlagban tök jók a napok de van, hogy egyszerre sír/hisztizik mindkettő. Olyankor én is nehezen viselem. Kitartás.
2020. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Igyvan! Aki aztmondja nem viseli meg az anyasag az hazudik! Nagyonsok nehezseg van es mindig lesz is akkor is ha nagyobbak lesznek. Nekem 5honaposom van imadom szeretem de mikor orakig sir es semmivel se lehet megnyugtatni kikeszulok. Ráadásul egyedul nevelem. 0-24be vele vagyok boltba is jon velem es nem szoktam kikapcsolodni neha nalam is elszakad a cerna eleg rendesen. Olyankor egeszmap rossz kedvem van, sirok is..
2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
De még mennyire. Én nem szegyellem. Ettől még ugyanannyira szeretem, csak kiborít neha. Felesel, vagy nyafog, vagy epp vitazik, unatkozik nem tudja lekotni magát, viszket a háta,fáj a lába, esik az eső... Szoval vannak rossz napjai, de nagy átlagban meg tudjuk beszélni utana, mi miert tortént.
2020. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig örülök, ha az anyukámnál van a fiam, nem kell ehhez "kikészítenie". Ritkán van ilyen alkalmunk, rendesen ki is szoktuk használni a férjemmel.
2020. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!