Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért állítjátok be, a gyerekv...

Miért állítjátok be, a gyerekvállalást egy misztikumnak?

Figyelt kérdés
Sokan úgy írnak, mintha az életük múlva rajta, hogy teherbe essenek, betegesen minden jelét annak tudnak be, hogy teherbe estek. Ha sikerül, akkor úgy állítják, mintha ez akkora szenzáció lenne, mintha nem is szólna másról ez az élet. Miért lehet ez?
2020. febr. 12. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, hogy milyen érzés évekig várni egy gyerekre? Kérdésedből azt sejtem, hogy nem.


Nekünk 3 év után spontán sikerült. És igen, csodaként éltük meg.

2020. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Amikor kijössz az inszeminációról és tudod, hogy statisztikailag 10% esélyed van, hogy sikerüljön. Próbálsz reménykedni, de józanul tudod, hogy valószínűleg ez sem sikerül. Közben tele vagy gyógyszerezve, hormonozva, de tudod, hogy még jön a következő, majd a következő, de lehet, hogy soha nem is lesz baba. Na, ezt az érzés nem kívánom neked sem!

Más céljaink is vannak az életben, nem csak a baba. Ez része az egésznek, de mindig azért küzd az ember a legjobban, amije nincs meg.

Mi közel 4 éve próbálkozunk, de még nem adtuk fel. Reméljük idén eljutunk a lombikig is.

2020. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen biztos akinek nehezen jön össze,az veti bele magát teljesen az terhességbe,anyaságba. Mikir mi eldöntötük h legyen 2 hónap múlva lett,de én ebben biztos is voltam,nem voltak görcsös próbálkozások,orvoshoz járkálás stb így nem is gondoltam h olyan "nagyszám" van ismerősöm akinek 8 év után sikerült de azóta mindenki ezt hallgatja,semmi más beszédtémája nincs.
2020. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!