Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom nem akar gyereket?

Párom nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Párom 33 én 29 éves vagyok. Nem szeretjük a gyerekeket, szabályosan menekülünk előlük mert idegbajt kapunk tőlük. Viszont beszélgettünk arról, hogy ha véletlenül teherbe esnék akkor megtartanánk biztosan. Én tudom magamról, hogy szeretnék gyereket és tudom, hogy szeretném is. De a párommal kapcsolatban nem vagyok biztos ebben. Néha ha szóba kerül mondja, hogy mit hogyan csinálna gyereknevelés szempontjából de ennyi. Van itt valaki aki hasonló helyzetben volt? Az érdekelne, hogy van-e esély arra, hogy szülés után vagy terhesség alatt is akár megváltozzon egy férfi véleménye a gyerekvállalásról.
2020. febr. 13. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ha megkérdeznéd tőle?
2020. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Szerinted nem kérdeztem még tőle? Nyilván azt mondja, hogy nem de az érdekelne, hogy volt-e valakivel olyan, hogy másképp történt.
2020. febr. 13. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

"Az érdekelne, hogy van-e esély arra, hogy szülés után vagy terhesség alatt is akár megváltozzon egy férfi véleménye a gyerekvállalásról."


Magyarul: suttyomban teherbe esnél, hátha elfogadja és nem hagy el miatta.


Ne tedd!

A gyerekvállalás mindig közös döntés kell, hogy legyen. Ha te akarsz, ő pedig soha, akkor el kell búcsúzni egymástól.

2020. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, ha valaki azt mondja, hogy nem, akkor miért nem lehet megérteni. Eszembe nem jutna hazárdírozni, hátha megjön a kedve.
2020. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Mi van? Ha nem szeretitek a gyerekeket, akkor minek a saját?

Hogy lelki nyomorék legyen szegény?


Én sem rajongtam soha mások gyerekeiért, sőt.. De ilyet sose mertem volna kijelenteni, hogy nem szeretem a gyerekeket. Ez elég undorító kijelentés.


Mi vállaltunk, mert a férjem viszont igazi gyerek imádó, neki minden vágya volt, és én nagyon szeretem is a kicsit szintén, bár elég ő egyedül :D

De azért ilyet sose mondtam volna,hogy nem szeretem a gyerekeket.


A sajátoddal 0-24 neked kell majd lenni, tudod? Éjjel 3kor is ha visít...

Hova fogsz menekülni?


Egyik szavaddal ütöd a másikat.

2020. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

De ha nem szeretitek őket és idegesítenek, akkor minek saját...?? Ráadásul, ha a párod egyáltalán nem akar, akkor minek erőltetni?

Amúgy mégis miért lenne "undorító" az, hogy vannak, akik nem szeretik a gyerekeket??🤷🏽‍♀️ Semmi undorító nincs benne, nem mindenki szereti őket, na bumm, és aztán? Más meg a kutyákat nem szereti...

2020. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy suttyomban akarok teherbe esni? Azt írtam, már ha tudtok olvasni, hogy ha véletlenül teherbe esnék akkor megbeszéltük, hogy megtartanánk. Egyébként nem kioktatást kértem, ha nem akartok vagy nem tudtok a kérdésre válaszolni akkor minek írtok egyáltalán?
2020. febr. 13. 20:04
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os: azért szeretnék, mert valamiért tudom, hogy a sajátomat szeretném, szeretnék olyan kapcsolatban lenni a gyerekemmel mint én az anyukámmal és tudom, hogy egész életemben bánni fogom ha nem szülök. Másnak a gyereke meg azért idegesít mert egész egyszerűen neveletlenek.

És igen azért is tettem fel ezt a kérdést mert lehet, hogy az egyet nem értés miatt fognak elválni útjaink. Nem hazárdírozok csak érdekel, hogy más is járt már-e így.

2020. febr. 13. 20:09
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akkor ne ess véletlenül teherbe!

Szedj gyógyszert.

Pár év múlva lehet másképp látjátok majd ezt!

2020. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Tudod kérdező semmi értelme a kérdésednek. Ugyanis minden ember más és más. Vannak férfiak, akik soha nem tudták volna magukat elképzelni apaként, soha nem is akartak gyereket, aztán egyszer csak apák lettek és megbarátkoztak a gondolattal és szuper apuka lett belőlük.

Meg vannak olyanok, akik soha nem akartak és mégis lett és pont le se t..jják a gyereküket.

Tehát bárhogy alakulhatna a párod esetében. Ezt senki nem tudja megmondani. Viszont ha 29 évesen azt mondod, hogy te magad nem szereted a gyerekeket, hogy idegbajt kapsz tőlük és másoktól vársz megoldást, hogy vállalj-e gyereket a pároddal vagy sem, akkor egy dolog biztos. Te magad sem vagy alkalmas a gyerekvállalásra, innentől fogva szerintem tök mindegy, hogy a párod mit tenne...

2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!