Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%
Ráértek még. Nem vagytok kiöregedve. Ha nem akarja még ne erőltesd rá. Annyit beszélj meg vele, hogy biztosan akar-e gyereket. Nehogy aztán az legyen, hogy kiderül, hogy nem is akar egyáltalán.
2019. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt ő is mondta,hogy szeretne gyereket.
2019. okt. 21. 18:49
 3/66 anonim ***** válasza:
80%

Azért ez nem olyan egyszerű, hogy ráérnek még hiszen a felesége mondott vmit, most meg visszakozik.

A "jobb ha ketten vagyunk" mit jelent? Ha kis időre van még szüksége akkor oké de remélhetőleg nem csak hülyíteni akar es sose akar mert a válaszábol kicsit ez jön le.

2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
59%
Azért ez a szöveg kissé gyanús. Nehogy át legyél verve..
2019. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Bízom a feleségemben, de nagyon rosszul esik ez tőle, hisz megígérte.
2019. okt. 21. 19:19
 6/66 anonim ***** válasza:
47%

Hagyd már egy kicsit élni. Nem "rajta van a nagyobb teher", hanek ez egy átkozott szívás, a terhesség viszafordíthatatlanul károsíthatja a szervezetet, a szoptatás az alakot. A kisbabás lét meg jóeséllyel egy hosszú rémálom, amiben az asszony szív. Ha volt vagy lehetett volna karrierje az elszàll stb.


Mért nen adsz neki pár év életet a halál előtt?

2019. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
3%

Szurd ki a gumit es kesz, lesz baba.

Te vagy a ferfi csak kicsit csalsz, lesz baba

2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet hogy kicsit meglendült a karrier szekere? Olyankor nehéz babasba kapcsolni. De lehet hogy csak fel, vagy szimplán túl fiatal.


Egyébként engem a ferjem ezzel a szöveggel vett le a lábamról: Szeretnek valakit aki félig én és félig te. Olyan jó lenne.


Neki bejött mert terhes vagyok. De nálunk amúgy is az volt a deal, h9gy döntse el ő mikor áll készen mert én nem.leszek az a nő aki mindent egyedül csinál. Uh akkor szóljon ha készen áll mindenben osztozni. Pl 1 évet én leszek itthon egyet ő. Éjszakázásban, házimunkában mindenben segítenie kell majd, előre megmondtam, hogy egyedül nem viszem el a házat a kutyákat és a babát is.

2019. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
62%
Mit mond mennyit akar várni?
2019. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim válasza:
80%
Sztem ráér 28-30 éves korig a szülés
2019. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!