Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok amiért...

Tényleg hülye vagyok amiért ez kicsit rosszul esik?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok.Lehet én vagyok nagyon érzékeny vagy nem tudom, de olyan jól esett volna ha a 2 húgom és anyukám rendeznek nekem egy babavárót.Első babám koraszülött lett,szóval ott esély sem lett volna ilyesmire, de most olyan jól esett volna.Nem gondolok itt nagy dolgokra, csak néhány barátmőmet meghivni, nagymamámat, egy kis torta, beszélgetés ilyesmi,semmi nagy felhajtás.Inkább csak ki szerettem volna írni magamból ezt a dolgot.Páromnak mondtam, ő kérdezte,hogy szóljon a testvéreimnek, de mondtam hogy ez nem olyan dolog, ha maguktól nem jutott eszükbe, nem fogom erőltetni.Természetesen nem fogok ezért megharagudni rájuk, na de mégis jó lett volna.

2020. febr. 27. 13:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda elvárások... 😕
2020. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye de tényleg nem szokás Magyarországon ilyet csinálni,

Viszont az érzéseimet meg tudom érteni ,nekem is volt már többször ilyen érzésem.

2020. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A lánybúcsú is hagyomány, mégis a menyasszony szokta megkérni azt a barátnőjét, rokonát, akit szeretne, hogy megszervezze neki, ő adja le a névsort.
2020. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Úristen... Ez a tipikus "terhes vagyok, márpedig körülöttem forog a világ" napi kérdés?

Valaha mondtad nekik, hogy szeretnél ilyet? Nem tudom, hogy mennyire volt koraszülött az első, lehet, hogy csak izgultam, emiatt nem jutott ilyesmi eszükbe...

Én a terhes barátnőmnek mind csak a baba megszületése után adtam ajándékot, valahogy "nem merem elkiabálni". (egy kivételével, aki külföldön él, és most találkoztunk, de áprilisban szül, és nem tudom mikor tudunk menni látogatni)

Igazából szerintem nem mindenki szeret ilyeneket szervezni, nehogy rosszul szüljön el, majd ha megvan a baba, egészséges mindenki, akkor lehet ünnepelni. Én pl így vagyok ezzel, ezért nem is szerveznék senkinek ilyen bulit, és nagyon remélem nekem sem szervez senki.

2020. febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!