Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a három éves...

Mit tegyek ha a három éves kislányom azt mondogatja hogy fiú?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 22:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyelőre ne foglalkozz vele! Hagyd rá, majd alakul a személyisége.
2020. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Semmit

Akkor foglalkozz vele, ha 8-10 év múlva is így gondolja!

2020. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Majd kinövi...remélhetőleg.
2020. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
Gyerek, ilyen korban ez még elfogadható. Akkor kezdj aggódni, ha 6 évesen is ezt mondja.
2020. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
2 évesem minden gyereknek azt mondja, hogy fiú akkor is ha lány .
2020. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
XD 3 éves még szerintem magával a jelentésével nincs tisztában. A párom unokaöccse 5 éves és nem tudja, hogy ki a lány és ki a fiú :D
2020. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
11%
Tanítsad meg neki, hogy ő válassza ki üelyik gender, és, hogy senki nem határozhatja meg a nemét csak is saját maga. Most normális országban lehetne hormoninjekciót adni és ha már így érzi akkor ne máskor lehet későn kapja meg, ismét írom, mert itt a nagy konzervatív őskorban ez furcsa, volt ahol már 5 évesen transznemű ovodába lehet íratni a gyermeket, itt persze ez nem lenne normális mert itt Wass Albertet meg Horthyt kell tanítani. Rossz országba született. :(
2020. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
3 évesen én is előálltam ilyesmivel. :) Anyukám azt mondta oké, legyek fiú, akkor kiveszi a fülbevalómat mert a fiúk olyat nem viselnek. Egyből nem akartam már fiú lenni :D
2020. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gyerekkènt minden kislány azt hitte, hogy lesz kukija... hagyd rá. Ha fiú akar lenni, legyen. Ha pár év múlva nem változik, beszélgess vele.
2020. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Allitolag egy harom eves, nagytestu papagaj (ara, jako, stb) egy haromeves gyerek intelligenciajaval rendelkezik. Na most nyilvan a harom eves papagaj mar ivarerett es osztonbol “tudja”, melyik nemhez tartozik, de egyebkent vond le a kovetkeztetest a dologbol. A harom eves gyerek meg “buta”, csak ugy mond dolgokat amik epp eszebe jutnak.
2020. márc. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!