Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, hogy...

Kisgyermekes anyukák, hogy intézitek a bevásárlást segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 07:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Csekkeket be lehet fizetni interneten is. Van app is hozzá.
2020. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én csekket már évek óta nem fizetek postán, applikacion keresztül könnyen lehet.


Segítség nélkül én rendelnék neten, de inkább valamelyik szomszéddal össze beszélnék hogy vigyázzon a gyerekre mondjuk míg alszik, és addig mennék vásárolni. Semmi esetre nem vinném boltba a gyereket most

2020. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

6!


Cukimuki, ha nincs segítség, akkor keresni kell, nem gondolod? Azon kívül pedig csak két megoldas létezik: viszi a gyereket vagy házhoz rendel. Ez nem agysebeszet ám, magától is rájöhetett volna. Ja, bocsi, van egy harmadik lehetőség is: nem vásárol.

2020. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk, itt nincs házhozszállítás. Korábban vittem magammal a gyereket, vagy anyukámra bíztam, de a mostani helyzetben egyik sem megoldás. A férjem sokáig dolgozik, addigra már kifosztják a boltot és tömeg van. Félek, nehogy megfertőzödjön, de ha nincs más lehetőség, marad ez a megoldás. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. márc. 20. 09:06
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mennyire késő amíg a férjed dolgozik, de akár hazafelé ő is vásárolhat.
2020. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Hajnalban, mikor a férjed még nem indult el, nem tudná valamelyikőtök elintézni? Van bolt, ami 6-kor nyit nálatok?
2020. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A férjem tömegközlekedéssel ingázik, hajnalban 5 előtt indul. Akkor marad az, hogy majd délután ő megy boltba. Eddig én végeztem a bevásárlást, de a járvány miatt nem kockáztatok. Köszönöm a hozzászólásokat!
2020. márc. 20. 09:46
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

5ös vagyok. A fiam 3 éves múlt, mi most úgy oldottuk meg a postát pl, hogy elmentünk nyitás utánra, magamra vettem csatoshordozóval a hátamra így nem tudott mászkálni és nem ért el semmit. TÉNY, hogy a levegőből el lehet kapni, ez most sajnos zsákbamacska.... Viszont itt falun is csak kettesével engedték be az embereket és mindenki kint távolsággal várakozott. Csak egy nő volt aki zsörtölődött, hogy fel van ez fújva.. A tv hazudik. :D


Viszont ha olyan lesz, hogy az élelmiszerboltok is rövidítve lesznek és a férjem a maga 4 órájával már azután tudna segíteni, hogy bolt nyitva legyen, kénytelen leszek így elmenni a helyi boltba (falunk lakunk) fiammal a hátamon vagy berizikózom az alvás időt.... Nem tudom...

2020. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok. Fontos, hogy azért, mert itt nincs házhozszállítás.
2020. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
3%

Atyavilág!

Koronavírus nélkül sem értem ezt. Miért az isten háta mögötti Mucsajröcsögére kell költözni, ahonnan hajnali 5 előtt kell busszal elindulni és egy egész napot lehúzni a munkában, majd ugyanúgy buszozni hazafelé? Meg ahová még házhoz szállítás nincs? És autó sem egyikőtöknek sem! Miért nem gondolkoztok gyerekvállalás, házvásárlás előtt? Mégis hogy a fenében tudsz ennyire elszigetelve létezni? Egyáltalán eljársz valahová?

2020. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!