Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, hogy...

Kisgyermekes anyukák, hogy intézitek a bevásárlást segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 07:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

"Meg ahová még házhoz szállítás nincs?"


Hát, én most Mucsaröcsögén is szívesebben laknék, mint a 8. emeleten megyei jogú városban, ahol kapaszkodj meg, szintén nincs élelmiszer házhozszállítás. ;) Legalább probléma nélkül kimehetnek levegőzni a gyerekkel, míg mi a lakásban szorultunk.

2020. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg nincs olyan a környezetedben aki megtenné hogy ha írsz bevásárlólistát,megveszi ami kell. Nekem szerencsére a párom munka előtt megveszi de ha nem tenné megkérném a szomszédot-ők napi szinten járnak boltba- hogy vegye meg nekem ezt vagy azt. Inkább mint hogy ő vigyázzon a kicsire mert most dúl nálunk a szepa.
2020. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%

#20! "Mucsaröcsögèn" lakunk, ahogy te ìrtad, egy nògràdi kis faluban. 3 gyerekkel vagyok itthon, nincs hàzhozszàllìtàsi lehetősèg. A legnagyobb 10 èves, a bevàsàrlàst vagy az apjuk intèzni vagy ha elalszik a kèt kicsi, a nagy figyel ràjuk, mìg èn kiszaladok a boltba. (Biciklivel megyek, de gyalog is 2 percre van tőlünk a bolt, szòval nagyon max. 10 perc alatt megjàrom.) Egyèbkènt nem szeretek itt èlni, azon vagyunk, hogy közelebb tudjunk menni a vàroshoz. De! Most, ebben a helyzetben kifejezetten örülök, hogy itt lakunk. Valòban elèggè elszigetelve, sok az idős a faluban, ergò nem is nagyon jàrnak ki a falubòl, talàn nem hordja be annyira senki a vìrust ide. Illetve van nagy udvarunk, kertünk, telis tele mindenfèle jàtèkkal, a gyerekeim óràkat eljàtszanak kint anèlkül, hogy akàr bàrkit is látnànk!

Most nem lenne jò panelban. Szòval most örülök, mègha nèha boltba kell is mennem. Egyèbkènt a boltban reggel van egy kis tömörület (8-10 ember kettessèvel beengedve), de aztàn ha egy òra felè megyek az eladòkon kìvül senki nincs bent!

2020. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Mi is mucsaröcsögei kis faluban lakunk Nógrád megyében de itt is van 2 koronás, szóval erre ne alapozzon senki hogy faluba nem jut be. De. Bejut, úgyhogy aki az istenfsza után lakik annak is elővigyázatosnak kell lennie.
2020. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
ennyien éltek apátokkal?
2020. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
32%
Én írtam azt a választ. Továbbra sem értem. Én is Mucsaröcsögén élek, van kb. 3 szomszéd és az erdő, most nagyon jó ezekben az időkben, hiszen ugyanúgy sétálunk, a kertbe kiülünk, 20 perc a busz gyalog, de van autónk, így 5 perc a kisváros, 10 perc a nagyváros és ide házhoz is szállítanak. Pedig még házszám sem nagyon van. Ezért nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet szándékosan még ennél is elszeparáltabb helyre költözni.
2020. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%
#23 vagyok! #24, elmondanàd, hogy hol van Nògràdban az a 2 koronàs?! Nem is hallottunk mèg ròla! Egyèbkènt nyilvàn nem gondolom, hogy ide semmikèppen nem èr el, csak ùgy gondolom, talàn kisebb esèllyel, mint a nagyvàrosokba, turisztikai cèlpontokba. Nyilvàn nagyon elővigyàzatos vagyok ès pròbàlok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy elkerüljük a fertőzèst.
2020. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Apukaként írok, a lányommal (7 éves) én vagyok itthon, mert kórházban van a feleségem 4 hete... Boltba/postára nem jött velem mostanában, úgy szoktam a bevásárlást megoldani, hogy itt van egy Spar a házunk mellett, este 10-íg nyitva van, 8-8.30 már alszik a lányom, ha elaludt le tudok menni a Sparba zárás előtt, megjárom kb 15 perc alatt, ha felébredne, fel tud hívni, a szobájában van a vezetékes telefon, mellette van a mobilszámom, megbeszéltem vele, de eddíg nem volt probléma.
2020. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!