Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél ugy a pàrodnak gyereke...

Szülnél ugy a pàrodnak gyereket hogy külsöre nem tetszik es nem akarod hogy ezt kapjàk a gyerekeid, de a szerelem nevében?

Figyelt kérdés

Pàromnak elözö,tul fiatalon kötött hàzasságàbol a gyerekeik kiköpött apjuk.


A pàrommal a megismerkedes spontan volt es nem tervekkel.

Es ugy elkezdte mostanaban a gyerektémàt pedzegetni aminek amugy semmi akadàlya nem lenne csak a fenti amit irtam.


2020. márc. 31. 08:21
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne vállalj gyereket ezzel a férfival, ha ilyen gondolataid vannak.

Add meg neki az esélyt, hogy találjon egy olyan nőt, aki megőrül érte és minden vágya, hogy gyereket szüljön neki.

2020. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék együtt olyannal, akinek nem tetszik a külseje. Az én párom sem egy adonisz, de szeretem az arcát, a szemeit, mindent szeretek rajta. 2 gyereket szültem neki, és nem foedult meg a fejemben, hogy csak azért ne szüljek neki, mert eláll egy kicsit a füle. A nagyfiunk kiköpött apja stilusban, külsőre és a füle is eláll. De én pont, hogy örülök, hogy hasonlít az apjára a gyerekem.

Biztos vagyok benne, ha te csúnyának látod a párod, nem is szereted igazán.

2020. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok terhes az első gyerekünkkel, egyszer se jutott eszembe, hogy majd biztos csúnya lesz a gyerekünk. Engem éppen izgalommal tölt el, hogy melyikünktől mit kapott. Sőt szerintem az egész egy csoda, hogy a fogamzás pillanatában ez mind eldőlt, de több hónapot kell várni, hogy ez mind szépen lassan kifejlődjön és végül mi is találkozhassunk vele.


Amiket leírtál, azok elég szomorú dolgok szerintem. Ahogy már előttem is írták, te lehet, hogy szereted őt, viszont szerelmes biztos nem vagy a párodba. Azt szereted, hogy ő (szerelemmel) szeret téged és tudsz rá számítani. Persze a külsőn kívűl nagyon sok dolog fontos, de nem is értem, ha téged ennyire nem vonz a párod külseje, hogy lehet erre akkor párkapcsolatot építeni.

Én pl kifejezetten örülnék neki ha a gyerekünk egy az egyben a férjemre hasonlítana. Ő se tökéletes, én se vagyok az, de szerintem nem láttam még olyan férfit, aki nekem nála jobban tetszett volna.


Szerintem ez a kapcsolat halálra van ítélve.

1. Ha nem vállalsz vele gyereket, akkor szerintem mindketten boldogtalanok lesztek az életben, de azok alapján amit leírtál ne is vállaljatok.

2. Nem csak a magad, de főleg a párod idejét pazarlod. Én elég nagy tételekben mernék fogadni, hogy ez nem fog örökké tartani nálatok.

3. Ha nem akarsz te vele szakítani, és tényleg így állsz az egész gyerekvállaláshoz, párodhoz, a legkevesebb amit megtehetnél, hogy ezt őszintén elmondod neki, így legalább a párod is tisztán látná az egész helyzetet és akkor minden információ ismeretében megtudná hozni saját magának a legjobb döntést.

2020. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Az még érdekelne, hogy hány évesek vagytok.
2020. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Van baj a toronyban.
2020. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy szerelmes. Ez neked egy kényelmes kapcsolat. Gondolom rajong érted, megtesz neked mindent, te pedig nagy kegyesen elfogadod.

Voltál te már szerelmes??? Na mert, hogy ez nem az.

Ne szülj mert tönkreteszed mindhármótok életét. A férfi rá fog jönni, hogy nem szereted. A gyereket büntetni fogod az apja és féltesói hansonlósága miatt. Te pedig megutálod a párod, őt fogod hibáztatni és szépen megkeseredsz.

Nem szép jövő. Gondold át.

2020. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
90%
Megérzéseim szerint te vagy a fiatal lány, a pasija +15,20 évvel több, a külseje nem fogott meg, csak a pénztárcája, van saját lakása, kocsija, biztonságot ad neked, hogy nincsenek anyagi problémái, mindent megkapsz tőle, cipő, ruha, szép kiegészítők, autó stb. De gyereket már nem mernél vállalni vele, hiszen nem szép, csak megfelelő az anyagi helyzete.
2020. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika, nem tudhatod előre hogy mit dob a gép.


Nekünk férjemmel van 3 gyerekünk, és mind a három teljesen más, hajszínük, (sötétbarna, világos barna, tejfel szőke) szemük színe,( csoki barna, szürke, kék) arcformájuk, orr-szemformájuk- testfelépítésük, mozgásuk, mentalitásuk.... mindenben különböznek. Talán annyi a közös, hogy mind a három vékony-sovány, de máshogy.

De baromi jó tesók- nagyon jó a kapcsolatuk.

2020. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem biztos, hogy az apjára fog hasonlítani (mellesleg én imádom, ha egy gyerek az apjára ütött).

Ismerek egy házaspárt: tényleg nagyon csúnyácskák és olyan rohadt gyönyörű 3 gyereknek adtak életet, hogy eszméletlen.

Egy másik pár (bár ők szépek) kisgyereke pedig egyikőjükre sem hasonlít.

2020. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mibe? Jézusom!!Gondolom akkor van anyagi háttere és azért! Szegény pasas...gondolom téged meg nem az eszedért szeret!!!
2020. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!