Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél ugy a pàrodnak gyereke...

Szülnél ugy a pàrodnak gyereket hogy külsöre nem tetszik es nem akarod hogy ezt kapjàk a gyerekeid, de a szerelem nevében?

Figyelt kérdés

Pàromnak elözö,tul fiatalon kötött hàzasságàbol a gyerekeik kiköpött apjuk.


A pàrommal a megismerkedes spontan volt es nem tervekkel.

Es ugy elkezdte mostanaban a gyerektémàt pedzegetni aminek amugy semmi akadàlya nem lenne csak a fenti amit irtam.


2020. márc. 31. 08:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
jajjjj kislány, mostmár tényleg fejezd be😂
2020. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Na jó... És te sem akarsz gyereket? Az a baj, hogy így becsapod. Talán gazdag is? Van egy sejtésem, hogy nem véletlenül nem akarsz másik pasit...
2020. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rá hasonlítana.

Nekem van 2 lány féltestvérem apám előző házasságából. Egyikükre sem hasonlítok egyáltalán.

Nekem 2 gyerekem van két külön házasságomból, ők viszont hasonlítanak egymásra.

Ezt nem lehet megmondani egyértelműen.

2020. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ismerek nem 1 olyan párt, ahol egyik szülő sem Barbi és Ken, de olyan szép, vagyis gyönyörű és tökéletes gyermekei vannak, hogy amikor megláttam őket el sem hittem, hogy az ő gyerekeik
2020. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!