Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél ugy a pàrodnak gyereke...

Szülnél ugy a pàrodnak gyereket hogy külsöre nem tetszik es nem akarod hogy ezt kapjàk a gyerekeid, de a szerelem nevében?

Figyelt kérdés

Pàromnak elözö,tul fiatalon kötött hàzasságàbol a gyerekeik kiköpött apjuk.


A pàrommal a megismerkedes spontan volt es nem tervekkel.

Es ugy elkezdte mostanaban a gyerektémàt pedzegetni aminek amugy semmi akadàlya nem lenne csak a fenti amit irtam.


2020. márc. 31. 08:21
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

De alapvetöen örülök is a gyerekeinek mert nagycsalad volt amugy is àlmom es ugy erzem mintha ebbe "besegitett"volna egy masik nö is.


Szoval mivel mégsem tudok fejest ugrani a gyerekvallalasba vele csak ugy csak elkezdtem gondolkodninazon hogy lehet tudatalatt viszont akkor nem fogadom el öket?


Komoly kesze kusza minden.

Meg amugy nincs eröltetés raerek agonizàlni.

2020. márc. 31. 09:07
 12/44 A kérdező kommentje:

Nahyon szeretem öt!

De a leendö gyerekem is es nem ezt szànnàm nekik.

2020. márc. 31. 09:09
 13/44 anonim ***** válasza:
96%

Hármas vagyok újra.

Az elején segíteni akartam, de látom menthetetlen vagy.


Így már én is azt mondom, hogy ne vállalj gyereket. Tönkretennéd az életét..


A másik: leszrom a lepontozást, de ezekről a párod tud??? Mert ha az én párom állna így a dolgokhoz, vagy elhagynám vagy pszichológushoz küldeném. Gyereket biztos mem vállalnék vele.


Mutasd meg a párodnak ezt s kérdést, mert ez nem normális már amit csinálsz. Kíváncsi lennék hogyan reagál rá..

Szégyelld magad!

2020. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Mintha a gyerekem meg a pàrom közt kene döntenem lassan olyan erzes tenyleg.

Hogy vagy a pàrom elfogadom es belenyugszom akarmilyen lesz a gyermek, vagy a leendö gyermekem nézem hogy ezt en nem kockaztatom Érte.hogy ra hasonlitson.

2020. márc. 31. 09:10
 15/44 A kérdező kommentje:

Ezzel megbàntanàm. Az teljesen biztos.

Hogy bocsi nem akarok olyan gyerekeket mint amilyen neked van.

Ezt most igy mégis hogy? A gyerekeket is minösiteném eźzel valahol miközben ök artatlanok es nem is tehetnek semmiröl. Mert a szüleik tehetnek.


Minden nap azt latnam a gyerekemben hogy ezt ÉN szàntam Neki mert önzö voltam meg szerelmes

2020. márc. 31. 09:16
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Nálad az elfogadással vannak problémák. Ha elfogadnád a párod olyannak, amilyen, akkor nem agyalnál azon, hogy a születendő gyermeked ronda lesz-e.

Van két fiam, egyetlen egyszer nem jutott eszembe, hogy vajon rondák lesznek-e, mennyire fognak rám vagy a férjemre hasonlítani.

A jelenlegi férjem nagyon ronda gyerek volt. Komolyan. De kikupálódott, nem hagyta el magát és közel a 40-hez még a 18 évesek is utána fordulnak.

Neked alapvetően a gyermekvállalással vannak problémáid, szerintem és ezt nem bántásképp írom, hanem hogy talán itt van a kutya elásva.

2020. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

De konkrétan mi is a probléma? Az, hogy csúnyák a gyerekei vagy, hogy hasonlíthatnak majd a féltesók?

Ha az első, akkor ne aggódj, a saját gyerekeidet szépnek fogod látni, az biztos! Hány meg hány olyan kérdés van itt is, hogy te szépnek látod e a gyerekeid, mindenki azt írja, hogy különlegesen szépek, mindenki dícséri őket! A valóságban nyilván ez nem így van, te sem látsz olyan sok topmodell gyereket, de a szülői elvakultság határtalan! Biztos vagyok benne, Hogy te is szépnek fogod látni a gyerekedet!

Ha a második a probléma, hát az egyáltalán nem biztos, hogy kiköpött másuk lesz. Még testvérek között is van olyan, hogy tök máshogy néznek ki. Ha hasonlítani is fognak szerintem úgyis a különbségeket fogod észrevenni bennük, és szépnek fogod látni őket, ne aggódj.

2020. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy olyannal bújjak ágyba, aki ennyire nem tetszik. Mert lehet megbízható, kedves, oké, de ez baromi kevés ahhoz, hogy bármit érezzek irénta.
2020. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszem, hogy szereted a pasit, de nem vagy belé szerelmes. Magad is leírtad, hogy azért vagy vele, mert Ő szeret téged. Nem azért nem szülnék neki, mert csúnya, hanem mert nem ő az igazi.
2020. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
97%

Én egy ilyen kapcsolatból léptem ki. Több év stabilitás, megbízhatóság, kedvelés, langyos biztonság, de abban biztos voltam, hogy neki nem akarok szülni. Fizikai adottságok, családi háttér, hozzáállás vagy bármi miatt, ilyen emberrel ne vállalj gyereket. Inkább szakíts és ne rabold az időtöket, mert nem passzolnak a terveitek. Én sem éreztem hiányát 2 évig, éltem, dolgoztam, buliztam, jól elvoltam, aztán megismertem a most már férjemet. Vele 2 hónap után biztos voltam, hogy a hiányzó paraméterekkel rendelkezik és neki szülnék. A lányunk az apja klónja lett, nem is bánom, de az exet semmi pénzért nem akartam volna viszontlátni a gyerekem vonásain vagy alkatán. Ebből is tudtam, hogy baj van, mikor elértük időben azt a korszakot, hogy tovább kéne lépni, de nem akaródzott családot alapítani vele. Nekem megfelelt, de apának nem kellett.

A férjemmel viszont nem volt ilyen ellenérzésem. Gondold át!

2020. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!