Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél ugy a pàrodnak gyereke...

Szülnél ugy a pàrodnak gyereket hogy külsöre nem tetszik es nem akarod hogy ezt kapjàk a gyerekeid, de a szerelem nevében?

Figyelt kérdés

Pàromnak elözö,tul fiatalon kötött hàzasságàbol a gyerekeik kiköpött apjuk.


A pàrommal a megismerkedes spontan volt es nem tervekkel.

Es ugy elkezdte mostanaban a gyerektémàt pedzegetni aminek amugy semmi akadàlya nem lenne csak a fenti amit irtam.


2020. márc. 31. 08:21
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
33%
Én sem szülnék olyannak, aki a szememben csúnya. De össze se jönnék olyannal. Nekem fontos volt, hogy a gyerekeim előnyös külsőt örököljenek, ezért jóképű férfihez mentem. És szép gyerekeink lettek.
2020. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi beteg ember van...köztük te is!!!
2020. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Párom és az félöccse és és föld, pedig az anyjuk ugyanaz. Nagyon soktól függ, pl kinek dominánsabbak a gépjei. Én ettől nem félnék a helyedben.
2020. ápr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Minösithetetlen rosszmaju vàlaszok es fel vannak pontozva :D

Mi van itt az anyákkal?

De, egy gazdag vén tata es a csiribiri 20 èves kerdese persze :D


Komolyra forditva

Köszönöm a segitö vàlaszokat.

Jo idöre biztos hogy nem fogok neki àllni a gyerekeit klonozni. Értem, hogy esélyes hogy màsok lesznek, meg az anyai szemnek a sajàt a legszebb, de en ezt nem tudnàm elfogadni ha mégsem, es azert életem hatralevö részéröl is szo van, azon kivül, hogy a leendö gyerek(ek)röl is.


Ugy is csak gondolat szintjén volt a kérdés. Felejtös.

2020. ápr. 1. 06:09
 35/44 anonim ***** válasza:
80%

Hármas vagyok.

Minden "rossz májuság" nélkül mondom, szerintem ez a legjobb és legfelelősségteljesebb döntés amit hozhattál.

Szerintem is hagyd ezt a gyerek témát még, tedd rendbe magadat, utána hajrá. Vagy ha nem megy, legyél őszinte a pároddal és mondd el ezeket. Hisz egy kapcsolat őszinteség nélkül nem megy. Előbb vagy utóbb őt fogod hibáztatni. Tényleg jó szándékkal mondom, hogy menj el szakemberhez, mert ezt valami kiváltja nálad, amit fel kéne dolgoznod (ez akkor is lehet, ha te ezt nem is érzed, nem is tudod miből adódhat(pl gyerekkori sérelem vagy felnőtt korban átélt bármilyen trauma ami kapcsolatban ért))

2020. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Nem tartom kezelendönek magam azert hogy nem akarom a pàrom genjeit örökiteni. Inkabb masoknak is igy kellett volna gondolkodni gyerekvallalas elött ugy vagyok vele.
2020. ápr. 1. 08:15
 37/44 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem szakítasz vele és engeded, hogy találjon valakit, aki mindenhogy szereti, gyereket is szülne neki és szeretné, hogy hasonlítson rá?

Hiszen csak lekötöd őt, de te soha nem fogsz gyereket szülni neki. Engedjétek el egymást, mert csak pazaroljátok egymás idejét.

2020. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
73%
Szóval viszolyogsz az előző nőtől. Az eszedbe jutott már, hogy ugyanazzal farokkal dug meg, mint azt a nőt? Szexnél nem viszolyogsz?
2020. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Basszus tényleg csak jószándékból írom, hogy ez így nagyon nem jó sem neked, sem a párodnak, aki azt hiszi, úgy szereted, ahogy van. Mindenképp az lenne a legjobb döntés, ha szakítanál vele, és keresnél valakit, akinek szívesen szülsz, ezzel esélyt adsz a párodnak is, hogy olyannal legyen, aki boldogan gyereket vállal vele. Ebben a helyzetben csak húzod az időt, amit mindketten a megfelelő emberrel is tölthetnétek.

Legyél erős!

2020. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Nem fontos neki. En vagyok fontos :)nem is erölteti. A szeretet nem arrol szol hogy ha nem lesz vki anya akkor kidobjàk. Mi van a meddökkel akkor? Mindnek szakitania illene?
2020. ápr. 1. 16:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!