Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek (ek) mellett milyen...

Kisgyerek (ek) mellett milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés
Szeretnénk hamarosan egy kutyát kisgyerek mellé (egyéves múlt), de bizonytalan vagyok, melyik fajta lenne jó választás. Korábban már volt kutyánk, így nem vagyunk kezdők. Tömblakásban szeretnénk tartani. Kíváncsi vagyok, nektek milyen kutyátok van, hogy jönnek ki a gyerekekkel.

2020. ápr. 4. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Máltai selyemkutyánk van, imádja a gyerekeket.
2020. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne legyen kutyátok. Túl kicsi még a gyerek. És szegény kutya ha minden jól megy kb akkor fog meghalni mikor kicsi még a gyerek hozzá hogy feldolgozza.
2020. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egy kutya átlagos élettartama 10+ év, fejtától függ... nem valószínű, hogy kicsi lesz hozzá.
2020. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 22-es válaszoló: érdekesen gondolkodsz. Az emberek többsége (szerencsére) azért nem így gondolkodik. Rengeteg ismerősöm tart egészen pici gyerek mellett kutyát és a gyerek úgy nő fel egy állat mellett, hogy megtanulja tisztelni, bánni vele.
2020. ápr. 5. 16:12
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Csivavát véletlenül se vegyél,utálja mikor egy gyerek nyúzza,nem gyerek mellé való.És yorkit se,nekem ez van.Utálta ő is mindig ha gyerek akarta húzni-vonni.Középtestű legyen.És ügyelni arra hogy a gyerek ne tegyen kárt a kutyában.
2020. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!