Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjednek/párodnak van most...

A férjednek/párodnak van most munkája? Neked is? Nem változott a havi bevételetek?

Figyelt kérdés
Gyerekre ugyanannyi pénz jut ?
2020. ápr. 14. 00:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Férjem bejár dolgozni, (vezető beosztás, de mezőgazdasági cég, így nem megoldható egyelőre a home office). Én itthonról dolgozom. Alapból felállásban dolgozom a három gyerek mellett, most többnek tűnik itthonról.

Havi bevételünk nem változott, ruhákra, szórakozásra kevesebbet költünk, de ételre, játékra, könyvekre többet. A családi autóba kevesebbet tankolunk.

2020. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én home officeban dolgozom, bérem ugyanannyi (munkába járásom költsége sem változott, mert amúgy is egy utcanyira van a munkahelyem, gyalog jártam), férjem bejár még ugyanúgy minden nap, neki az alap bére nem változott, a jutalékot megvágták egy kicsit, de ha többet teljesít, ugyanannyit megkeres, mint eddig. Egyelőre nincs változás, kicsit a kiadások csökkentek, hogy nem járunk el sehova és nem költünk szórakozásra, programokra.
2020. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Férjem fizuja változatlan, annyi hogy itthonról dolgozik hál istennek. Én meg pont március 2-án szültem, így természetesen itthon vagyok. Nekünk pont ideálisan jön így ki, hogy a férjem itthon van velünk.
2020. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én óvónő vagyok, most itthon a három gyerekemmel, akiket egyedül nevelek.

A bevételem nem változott, a kiadás is kb. ugyanaz. Most nem veszünk bérletet, nincs iskolai menza, különórák, sport, kirándulások, programok. Ezek helyett többet költök élelmiszerre, játékra, könyvekre. Eddig a két nagy egy laptopot használt, most kellett venni még egyet, a digitális oktatás miatt.

2020. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjem IT szakember így már hetek óta itthonról dolgozik itthonról változatlan fizetéssel, én GYED-en vagyok így nem változott a bevételünk semmit. A gyerekre ugyanannyi jut és most lesz a szülinapja is, azzal sem lesz gondunk főleg, hogy bulija sem lesz.
2020. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjem hol home officeban dolgozik, hol be kell mennie (multinál felső vezető, nem megoldható az állandó home office). Én itthon vagyok a fiammal, plusz veszélyeztetett terhesként április elejétől táppénzen vagyok, így picit csökkent a bevételünk, de szerencsére ez nem számít, na meg az én autómat 5 hete nem tankoltam és még jó ideig nem is kell, pedig előtte 2 hetente kellett, szóval ezen spórolunk is. A gyerekre és minden másra is ugyanannyi jut.
2020. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten elvesztettük a munkánkat. A férjem vendéglátós volt, én turisztikában dolgoztam. A tartalékainkat éljük fel. Még kB 2 hónapig bírjuk, aztán nem tudom mi lesz. Mind a ketten gőzerővel keresünk új munkát, de a cégek az amúgyis ott dolgozókat próbálják megtartani, szóval kB esélytelen új munkát találni.
2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Férjem dolgozik (termelő cég), én home office nyomom, és jelenleg többet keresk, mint eddig, hála azoknak a kollégáknak, akik nem foglalkoznak az ügyfeleikkel, nekem kapásból jött hat új (könyvelek).
2020. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Férjem ugyanúgy eljár dolgozni, neki nem lehet home office. Én home officeba vagyok, itthon egy ovissal és egy sulissal. Bevételünk nem változott, kiadásunk átalakult (pl az én kocsimba sokat kellett tankolni, most nem kell, max a boltig szaladok el vele, cserébe több ennivalót, gyümölcsöt veszünk).
2020. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Férjem vezető beosztásban, kötetlen munkaidőben dolgozik, én gyeden vagyok a kicsivel. Anyagilag ugyan úgy állunk, mint eddig. Sőt lehet még jobban is, mert mivel itthon kell lenni, nem járjuk minden nap a boltot, nem vásárolunk feleslegesen. Egy héten 1x megyek vásárolni, csak azt veszem amit muszáj, nincs pazarlás. Nagyobbik gyereknek nincs osztálypénz, kajapénz, így, hogy nincs suli.
2020. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!