Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjednek/párodnak van most...

A férjednek/párodnak van most munkája? Neked is? Nem változott a havi bevételetek?

Figyelt kérdés
Gyerekre ugyanannyi pénz jut ?
2020. ápr. 14. 00:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Férjem építési vállalkozó, így neki nincs home office, minden nap jár dolgozni. Én pedig egyébként is itthon vagyok a gyerekekkel. Bevételünk ugyanannyi mint eddig.

De kevesebb pénz megy el, "felesleges" dolgokat nem vásárolunk, kevesebbszer is járunk boltba. Tankolásra se megy el annyi pénz, a családi autónkba már hetek óta nem is volt tankolva.

2020. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan az a felállás mint eddig. Én gyeden vagyok az 1 éves fiammal, férjem meg mezőgazdaságban dolgozik. Ott nincs leállás. Van még 2 nagyobb gyerekünk. Kajára így több pénz elmegy, egyébként mi is spórolunk a benzinen, úgy néz ki tavaszi kabátot, cipőt sem kell idén venni a gyerekeknek. Úgy sem mehetünk sehová, akkor meg felesleges. Nincs mászkálás, csavargás , meki, mozi stb, úgyhogy még jobban is kijövünk. Jó ok, a kaja sokat elvisz közben.
2020. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is,a férjemnek is van még munkánk.

A férjem ugyanott,de már napi bejelentéssel dolgozik,mert ugye ovi sincs,a gyereket meg valahogy meg kell oldani.

Bevételünk is csökkent jócskán ennek megfelelően.Kb.60-65%,az előzőkhöz képest,mert azonos napon nem tudunk dolgozni.

Én az idén más irányba szerettem volna munkahelyet váltani.

A családban viszont van ettől rosszabb is: van,akiket elküldtek.Sajnos a legtöbbet...(vendéglátás,varró,takarító,cukrász szakmákból)

Ott marad a 3 hónap munkanélküli,csak mezőgazdasági munkát találtak max 1-1 hétre.Fogalmuk nincs,mi lesz,ha lejár a 3 hónap.

2020. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy logisztikai cégnél dolgozunk mindketten. Én 7 hós terhes vagyok, így táppénzen, férjem megy változatlanul. A fő partnerünk egy gyógyászati eszközöket gyártó multi, így náluk nemhogy leállás nincs, de csak még jobban nyomják a jelenlegi helyzetben, át is álltak 8 órás munkaidőről 12 órázásra, annyi a munkájuk. És amíg ők nyomják, addig szerencsére nekünk sincs félnivalónk, 95%-ban az ő cuccaikat raktározzuk, sok ezer palettát.
2020. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A férjem itthon van home officeban, bár ugyanúgy 8 órát dolgozik minden nap. Én is home officeban vagyok napi 4 órában. A havi bevételünk emelkedett, mert a férjem sokkal több munkát kap, ezért a gyerekeinkre ugyanannyi pénz jut.
2020. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!