Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te gyereked is képtelen...

A te gyereked is képtelen elviselni a lábán a zoknit?

Figyelt kérdés
Van esetleg erre valami praktika?

2020. ápr. 25. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az 5 évesnek itthon hagyom, most már nincs is olyan hideg, meg mindenütt szőnyeg van meg parketta. Kövön, konyhában ráadom, de fél óra múlva már úgysincs rajta... Én fázós vagyok és ezért mindig ajánlatok a plusz ruhákat, de már megszoktam, hogy a gyerekeim mindig egy réteggel kevesebbet kérnek, az apjuk hőháztartását örökölték (ha lehet ilyet :) - vagy csak többet mozognak). Nem szoktak megfázni - viszont nyáron jobban szenvednek.
2020. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egyiken elviseli, a másikról mindig leszedi. Ugyanarról. Minden zoknit, tehát nem csak egyet utál. Én ezt nem értem.
2020. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!