Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Szögezzük le előre, h csak panaszkodni akarok... 😁 kiírni a mérgemet...

Szóval, a vírus miatt itthon van a férjem egész nap... Plusz anyósom 70+os így ő is hozzánk költözött... Már 2 hónapja... Én meg lassan a falat kaparom...


Van egy 8 hónapos lányunk, ami nehezíti a helyzetet...

Férjem eddigse erőltette meg magát abban h segítsen, de mióta itt van az anyja még annyit sem tesz.

Kezdjük azzal h van 2 macskánk meg egy kutyánk, akik bent laknak, mrg anyósom kutyája is most már... Mióta megvan a kicsi a lakás egyes részébe nincsenek beengedve. Meg mióta a anyósom kutyája itt van a kutyákat én a konyhában akartam tartani (ott is van ajtó az udvarra), de már a nappaliban kanapén terpeszkedik minde a kettő és hiába szólok a férjemnek, h ez most mi. Nem foglalkozik vele.

Meg imádom a kutyánk mondhatni ő az első gyerek... De azért csak egy kutya.

Az együtt töltött időnk is olyan h a férjem ott van mellettünk ül a küszöbön és cseszteti a kutyát, miközben én a kislánnyal játszom. És nála ez kimeríti s velünk töltött időt... Vagy h ő pakolgatja a kislány duplóját mellettünk.

Szóval teljes figyelmet nem szenvtel a kicsinek amivel nagyon fel tud bosszantani, és az a rohadt telefon folyton ottvan kezében, mert midig van vmi cikk amit neki olvasni kell.

Meg a macskák.... Ha rajta fekszik az egyik akkor ne merjek tőle kérni semmit sem mert most rajta van a macska.


Jó most mondhatjátok h én választottam ezzel tisztában vagyok eddig is ilyen volt. De azt hittem a kislány azért fontosabb lesz neki mint azok a szőrös fenevadak.

És erre jön még anyósom aki ugyancsak betegesen állatmániás... Ráadásul azzal a címszóval h ő segít, teljesen kitúrt a saját háztartásomból... Ő főz, takarít, ha meg csinálni akarok vmit szól h ne vegyem már el a munkáját...

Imádok a lányommal lenni, de azért egy kis házimunka a babázás mellett főleg h áldott jó gyerek simán tudok tőle bármit csinál kikapcsolódás számba megy nálam...

És még kisebb regényt írhatnék.. 😅😅😅

Érik bennem egy ideje h kis időre hazaköltöznék, 3 utcával arrébb...

De nem akarok drámakirálynő lenni, még ha most annak is tűnök...


2020. máj. 2. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én pedig lehet megkockáztatnám a haza költözést! Kapjanak már észbe! Lenne egy ki nyugtod. Kitartás!
2020. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan költözz át, viszont ne nagyon számíts rá, hogy hiányoznátok nekik. :/ Anyós elvan a kutyákkal meg a háztartással, férjedet a telefon és a macskák kötik le.
2020. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért költözött oda anyósod?
2020. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Így írni a babádról hogy "a kislány".

8 hónaposnak Duplója van.


De tegyük fel hogy nem kamu. Nem szabadott volna odavenni anyóst a kutyával, de most is haza lehet szépen penderíteni. Állj a sarkadra. De lehet akkor se lenne jobb, mert akkor neked kéne kiszolgálnod a semmirekellő férjed.

2020. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 azért költözött ide mert pesti és a veszélyeztetett kategória mi meg falun lakunk.


#4 mi baj a "a kislány" kifehezéssel? és igen duplója van. Anyósomtól kapta ajándékba mert idős és hosszú távra tervezett az ajándékkal...

2020. máj. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!