Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a feladata egy...

Szerintetek mi a feladata egy apanak a gyereknevelesbe?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 20:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a baj, hogy amelyik nem veszi ki a részét, annak fogalma sincs, mi ez. Amint ráhagyom 8 órára a 10 hónapost és elmegyek pl egy alkalmi melóra, és rájön, hogy hullafáradt pedig csak a gyereket kergette, etette, tisztázta, játszott vele, máris többre értékeli a munkám, és hogy én a házimunkát is tudom közben végezni.
2020. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Tobett ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ezt a kérdést először is magadban kell tisztázni. Az, hogy itt sokan elmondják, hogy ők hogy látják/csinálják, az az ő életük. (Pl. nálunk nincs olyan, hogy most ez női, vagy férfi munka a ház körül. Akinek kedve, ideje van, az csinálja.)

Nyilván mindenki érti, hogy mire gondolsz, de ezt a férjeddel kell megbeszélni, és igen is merj segítséget kérni.

De abban én is egyetértek, hogy a gyereknek, és az anyának is szüksége van arra, hogy az apja is foglalkozzon a gyerekével.


Vagy ami most még eszembe jutott, hogy mit csinál az apa szabadidejében? Az nem lehet, hogy mindig dolgozik.

2020. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!