Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek nem olyan apa lett...

Van akinek nem olyan apa lett a férje, mint azt előtte elképzelte?

Figyelt kérdés
Jobb, vagy rosszabb?
2020. máj. 2. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Rosszabb. Sajnos
2020. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém jobb. Tudtam, hogy oda fogja tenni magat, de nem számítottam rá, hogy ennyire.
2020. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Olyan lett, amilyennek elképzeltem. Ha ne lett volna ez nyilvánvaló már az elején, nem is maradtam volna vele. Engem szinte lehetetlen képmutatással átverni, hogy jaj utólag derült ki, hogy pont az ellenkezője. Ha ilyen férje és apja lenne mindenkinek, egy jobb világ lenne.
2020. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Pont olyan. Tudtam, hogy ki fogja venni mindenből a részét, és sokat foglalkozik vele, és pont így is lett. Nem ért meglepetés. Az első perctől kezdve odatette magát. Hamarabb tanult meg pelenkázni, mint én, végig velünk volt a kórházban
2020. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én kicsit féltem, hogy nem lesz túl jó apa, de pozitívan csalódtam benne. Jobb apa, mint gondoltam.
2020. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Van amiben jobb, van amiben rosszabb
2020. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobb mint amilyenről akár csak álmodni mertem volna. Mindenben segít kérés nélkül, pl kelt hozzá éjjel is akár többször is amikor még kicsi volt a baba és pelenkázza, eteti, játszik vele. Iszonyú lelkes mindenben pedig már 2 éves a lányunk, pl olyan divatosan öltözteti, hogy néha magam is meglepődöm: minden ruhadarabot nagy gonddal válogat ki, hogy összeillőek legyenek. :D Nagyon apás is lett a gyerek, rajong az apjáért.
2020. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, rosszabb sajnos, mint amilyen embernek megismertem. 1.5 évesen, ahogy jött a dackorszak egyre parasztabb lett, folyton ordított a gyerekkel, és nagyon csúnyán beszélt vele, emiatt folyton veszekedtünk. Mikor kezet emelt rá, nem sokkal 2. Szülinap elött, és úgy arcon csapta, hogy szegény gyerek beesett a kád és a mosdó közé, és emiatt felszakadt a halántékán a bőr aznap elköltöztünk :(


Óriási csalódás volt nekem, már 8éve együtt voltunk, mikor babát vállaltunk, soha egy hangos szó nem hagyta el azelött a száját, velem végtelen türelmes és kedves volt, még vitáink is alig voltak, terhesség alatt is a tenyerén hordott. Azóta sincs fogalmam sem mi történt vele :(

2020. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos rosszabb :( Egyáltalán nem így képzeltem el hogy majd szinte egyedül kelljen nevelnem :(
2020. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Jobb, mint amit elképzelni lehet, a gyerek is rajongásig szereti. Én viszont jobb anya kellene, hogy legyek. Próbálkozom.
2020. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!