Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek nem olyan apa lett...

Van akinek nem olyan apa lett a férje, mint azt előtte elképzelte?

Figyelt kérdés
Jobb, vagy rosszabb?
2020. máj. 2. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es: elég szar érzés, én is így gondolom.

az én férjem sokkal többet csinál, mint amennyit gondoltam, hogy fog, illetve mivel sose tudta kimondani az érzéseit, így féltem kicsit, hogy hogyan fogja szeretni, de úgy imádja a lányunkat hogy már szinte féltékeny vagyok :))

azért gondolom hogy bárcsak én lennék ilyen jó anya mert ő sokkal türelmesebb vele, de aztán rájövök, hogy azért, mert én lényegesebben többet vagyok a babával, mivel én szoptatom. ő kevesebbet van így vele, ergo könnyebb nem annyira kiakadnia, megunnia :D

de nagyon sokat segít nem csak a babával hanem a háztartással is, végülis az ő háza is!

2020. máj. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb :(. Azt mondta, 3 gyereket akar, mivel ők is hárman vannak testvérek.

De az egy szem lányával sem foglalkozik, csak telefonozik egész nap.

Annyira szeretne vele a lányom játszani... :(

Néha, ha sokáig könyörgök, játszik vele pár percet.. És a lányom nem érti, apa miért nem foglalkozik vele.

Nagyon szívfájdító dolog..

Amíg terhes voltam, olvasta a meséket a hasamnak, simogatta..De a valódi, igazi gyerekkel nem akar foglalkozni.

2020. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy én ezt nem értem, hogy mindenki (nem csak ennél a kérdésnél, hanem amúgy) folyton azon rugózik, hogy apuka mennyit játszik a gyerekkel. Engem meg sokkal jobban érdekel, mennyit teszi tisztába, mennyit eteti, altatja. Tudja-e egyáltalán mennyi meló van abban, hogy napirendje legyen. Legózni meg csörgőt rázogatni az nem a nehéz része.
2020. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb!😢

Alig van a fiúkkal,nem focizik velük,nem szereli velük a bicot,tanulni se segít nekik,1 évben 1 szer nézi meg az ellorzot is,mert ő annyit oda van dolgozni hogy ne hogy már neki keljen ezt is csinálni..meg minek vagyok akkor én?Normalis hangon nem bir beszelni,egybol ordit.Kamu szar dumàk,az anyagiakon kívül semmit nem tesz az asztalra.Mindegy lenne ha egyedül álló szülő lennék,úgyis csak rám számíthatnak a fiúk.Nemtudom miert lett ilyen az elmúlt 4 évben,pedig olyan nagy örömmel vártuk a gyerekeket.Bár olyan lenne mint az en apukám volt!😢

2020. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
1.5evig relative jo, aztan szerelmes lett (mikozben en terhes) es elvaltunk. Hetvegi apukas evei alatt nott fel az apaszerephez igazan, amikor mar rajott hogy mit veszitett. Sors ironiaja hogy az akkori szerelme 2 gyerek es 7ev utan elvalt tole, igy van 4 "hetvegi gyereke" akikkel most mar tudna mit kezdeni de nem teheti olyan gyakran amennyire szeretne. Mikozben az en masfel evesem mellett turelmetlen es ingerult volt, most lazan elszorakoztat egy komplett hetvegen ketto kicsit.
2020. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
13-as de szerinted amelyik legozni se ül le az majd vállalja a strapás részét? Szerintem azért rugóznak rajta, mert van aki meg ezt a minimumot se teljesíti.
2020. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb lett...ahogy irta mas hozzaszolo is,kb olyan mintha egyedul nevelnem.O is inkabb tv,telefon.Allandoan veszekedunk ez miatt,hogy a gyereknek kell a minosegi egyutt toltott ido es nem csak nekem kene ezt nyujtanom.Almomban nem gondoltam volna,hogy ennyire rossz lesz.
2020. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!