Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki szintén nem tud...

Van aki szintén nem tud lefogyni szülés utàn,hiàba diétàzik?

Figyelt kérdés
Règen simàn lefogytam,diétàval,most 8 hete csinàlom,és kb 2 kilónàl jàrok. Màr 5-6 kg kellett volna lemenjen. Reggelire kèt kis szelet formakenyér,szénhidràt csökkentett,(2x57 kcal) tízórai kimarad,nincs idô a gyerekek mellett,ebédre eszem normàlidls kajàt,mèrtèkkel,hètköznap menüt rendelek,egytàlételt 700-800 kcal max. Uzsi gyümi vagy joghurt,vacsi abonett,virsli,hus vagy tojàs köret nélkül. Tehàt déli 12 utàn màr szènhidràtot sem eszek màsnap reggelig. A mozgàs napi egy óra séta. Többet nem tudok,fàjnak a belső varratok még,4 hónapja volt csàszàrom. Nem szoptatok. 10 kg van rajtam ,semmi nem jön ràm,màr lelkibeteg vagyok. Ennél kevesebb kajàval nem tudom,kibírom e a napot. Valakinek ötlet? Tapasztalat?

2020. máj. 24. 10:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ertem en,csak ha "normalisan" ettem,híztam. Örökké salàtàn,sonkàn élni sem lehet. Amúgy utàlom mindkettôt,de a diéta kedvèèrt megeszem. Próbàlkozom,mert a sima kalóriacsökkentés ezek szerint nàlam nem jött be.
2020. máj. 24. 17:03
 12/29 anonim ***** válasza:
64%
En továbbra is azt mondom csináltass egy inzulinos terhelést. Meg egy hormon panelt.
2020. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Hát mivel akarsz lefogyni? Gumicukorral meg pizzával nem lehet :)

Sanyargatni sem kell magad, kérd ki egy dietetikus véleményét!

2020. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Inzulinos meg hormon panelt irhat haziorvos is? 12-es?

13-as. Jo,csak hosszutavra kell gondolkodni,es orokke nem kivitelezheto a salata meg sonka,mert az ember hanyingert kap tole 🙆🙉

2020. máj. 24. 19:32
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán rosszul étkezett a kérdező, nem feltétlen kell egyből orvoshoz rohanni. Illetve ilyen étkezés után nyilván biztos rossz eredményt fog visszakapni. Amúgy nyilván a saláta is lehet izgalmasabb, sokfele zöldséget lehet variálni, pl kígyóuborka paprika ezeket lehet reggel este salátába tenni nem csak a magát a növényt. Grillezhetsz mindig más fűszerekkel hogy ne legyen unalmas, szeleteltedet bele egy kis répát, vagy pl jó nagy adag savanyúságot, párolt káposztát mellé. Sonka is csak egy dolog, ott van még a tofu, csirkemell, sült csicseriborsó, lecsó - kolbász nélkül, vagy van hogy nekem vacsora csak egy jó nagy tányér leves, pl erőleves tészta nélkül, zöldségleves 😇😇
2020. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj egy terhelés nem lesz rossz attól hogy átmenetileg nem jól étkezik. Egy vérvétel ami szules után amúgy is indokolt. Ő tudja. De ha mégis IR vagy hormon akkor nem fog segíteni a sálata mert normális mennyiségű szénhidrát és elosztás kell.
2020. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Az IRt pont hogy gyógyítja a helyes étkezés :)

De persze ez igaz, egy verkeptol nem lesz baj, nem árthat

2020. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Igen, de azt megállapítottuk, hogy ő most biztosan nem etkezik helyesen 🙂 en nem mondom, hogy beteg. Meg ne is legyen. De a környezetemben annyian küzdöttek mindenfele fogyoval meg sporttal feleslegesen mire kiderült, ki a baj. En megfogadtam, hogy ha ilyesmit észlelek magamon, nem húzom feleslegesen az időt. És tényleg egy annyira “egyszerű” vizsgálat az alapja.
2020. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Utolso,igen,egyszeru,csak a covid miatt most minden mas hatterbe sxorul. Megneztem a 160 grammos szenhidrat IR dietat,szimpi. Megprobalom.
2020. máj. 25. 16:24
 20/29 anonim ***** válasza:
Az is egy hülyeség de hajrá akkor
2020. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!