Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki szintén nem tud...

Van aki szintén nem tud lefogyni szülés utàn,hiàba diétàzik?

Figyelt kérdés
Règen simàn lefogytam,diétàval,most 8 hete csinàlom,és kb 2 kilónàl jàrok. Màr 5-6 kg kellett volna lemenjen. Reggelire kèt kis szelet formakenyér,szénhidràt csökkentett,(2x57 kcal) tízórai kimarad,nincs idô a gyerekek mellett,ebédre eszem normàlidls kajàt,mèrtèkkel,hètköznap menüt rendelek,egytàlételt 700-800 kcal max. Uzsi gyümi vagy joghurt,vacsi abonett,virsli,hus vagy tojàs köret nélkül. Tehàt déli 12 utàn màr szènhidràtot sem eszek màsnap reggelig. A mozgàs napi egy óra séta. Többet nem tudok,fàjnak a belső varratok még,4 hónapja volt csàszàrom. Nem szoptatok. 10 kg van rajtam ,semmi nem jön ràm,màr lelkibeteg vagyok. Ennél kevesebb kajàval nem tudom,kibírom e a napot. Valakinek ötlet? Tapasztalat?

2020. máj. 24. 10:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Miert hulyeseg?. Tizorai uzsi zoldseg,gyumolcs ill.korpovit keksz. Ha deltol nem ettem,nem fogytam,most megprobalom az ot etkezest,szenhidratot elosztva.
2020. máj. 26. 12:56
 22/29 anonim ***** válasza:
Dehogy hülyeség. En terhesen így ettem. 9 kg-mot szedtem fel és szules után egy héttel 10-zel voltam kevesebb. Persze ha szalonnát eszel sajttal fel kilót napi 5x akkor hizlalni fog de amúgy jó lesz.
2020. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Soha nem ettem szalonnat,amugy meg pont ugy tudom h zsirt lehet,csak szenhidratot kell korlatozni. Viszont sajtbol minden nap ettem. Most attertem mozerallara,sonkaval.
2020. máj. 27. 09:29
 24/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak magas a kalória tartalmuk így azért korlátlan mennyiséget nem érdemes fogyasztani belőlük. De amennyit egy átlag ember megeszik egy szendvicshez az teljesen ok.
2020. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nekem mind1 nem én leszek kövér és nem nekem lesznek egészségügyi problemaim...


Azért gondolj bele, nem nagy tudomány. Ugyan az van előírva egy 140cms nőnek, meg egy 185 magasnak, egy 55kgsnak és egy 125kgsnak is. Annak akinek problémás az emésztése és annak is akinek más betegsége van. Annak is aki életébe nem emelte fel a se..ét a kanapéról és annak is evek óta sportol. Semmire nem mész egy általános, nem neked való """dietaval""". Életmódot kell változtatni nem a szrbol várat építeni

2020. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Te most kinek beszelsz utolso? Modoron igazits nagyon gyorsan. Vagy szedjel hangyat. Igy erre a formban senki nem kivancsi.
2020. máj. 28. 13:05
 27/29 A kérdező kommentje:
Jelentem,tobb mint masfel kilonminusznal jarok egy het alatt. Visszatertrm a napi 5 x etkezesre. Este salata,sonka,natur joghurt v sult csirke magaban,mozarella. Megiscsak tenyleg keves volt a szenhidrat es tartalekoltam. Sajnalom az elvesztegetett 8 hetet,hol jarhatnak mar. Meg 10 kg van hatra minimum.
2020. jún. 2. 12:12
 28/29 anonim ***** válasza:
Latod?! Nem kell nagy trükk, csak a jól bevált egészséges étkezés és egy kis odafigyelés a jó szénhidrátokra. A szervezetnek mindenre szüksége van, csak megfelelő forrásból. Csak így tovább. De ne add fel, ha picit lassul a dolog, mert mindig van holt pont a fogyasban.
2020. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Koszonom,most mar nagyon elszant vagyok,vegigcsinalom!
2020. jún. 2. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!