Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen cukormentes süteményt...

Milyen cukormentes süteményt szoktatok készíteni a gyerekeiteknek amiben édesìtőszer sincs ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 21:43
 1/10 Barackoshányás ***** válasza:
84%
Nincs gyerekem, de banánfagyi? Fagyasztott banánt összeturmixolsz, ehhez adhatsz esetleg más gyümölcsöket is. Igazából ennyi a recept
2020. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Barackoshányás ***** válasza:
71%
Jézus, már megint előbb írok, mint olvasok. Süteménynél datolyát használhatsz?
2020. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Babacsinta
2020. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Túrófelfújt banánnal édesítve
2020. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Reszelt alma+ banàn+ zabpehely. Esetleg egy tojàs. Kis lepènyeket vagy kupacokat csinàlsz sütőlapra ès megsütöd.
2020. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Olyat nem csináltam soha hogy ne legyen benne cukor ,mivel senki nem cukor beteg így nálam az édes sütik én tettem mindig cukrot rendes cukrot.
2020. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 nem baj ,szuper ötlet mindent szívesen fogadok,köszönöm mindenkinek.
2020. jún. 3. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
1-2 alma vagy banán lereszelve/összetörve, bele annyi zabpehely hogy gombóckákat lehessen formázni ezt vagy kókusz vagy darált dió, mogyoróba megforgatni. Az almáshoz méz is mehet, a közepébe néha mazsola vagy meggy. Ráadásul ő csinálja én csak reszelek. :) 3 éves
2020. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esetben

Túrógombóc gyümölcs öntettel

/ zabos recept is van/


Almás zabpalacsinta

2020. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petbalogh ***** válasza:
gyerekek! Ő cukormentes süteményt szeretne és itt mindenki banánt ajánl ami tömény cukor! Igaz nem kristálycukor hanem gyümölcscukor de az gyakorlatilag ugyanaz. A bociszelet pl ha liszt helyett darált zabpelyhet használsz es az ajánlott cukor 20%-t teszed bele akkor az tömény fehérje es rost.
2020. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!