Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik nevet adnád...

Ezek közül melyik nevet adnád a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találtunk fiúnevet. Olyat kerestünk, ami nincs se a családban, se az ismeretségi körben.

Ezek tetszenek, csak hát nem szeretnék kiszúrni a gyerekkel. Nehéz a döntés, nem akarom hogy utálja a nevét.

Segítsetek légyszi, hogy ti ezek közül adnátok-e valamelyiket.



2020. jún. 16. 10:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Szerintem a Ferdinánd nagyon szép név. És nem olyan szokatlan.

A Konstantin is nagyon tetszik, de azt csak akkor válaszd, ha nem érdekel hogy a Bencekommando szerint az kutyanev.

2020. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%
Komolyan ezek szerintetek a legjobb nevek? Én utálom a medox, benett típusú neveket, de ezeknél azért jobbak. Sőt a bence is jobb, inkább legyen ilyen tucatneve, mint ezek a röhejes nevek.
2020. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Ferdinánd tetszik, volt egy ilyen ismerősöm, nem hangzott bénán egyáltalán.
2020. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudok választani. És nem azért, mert szépek.
2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Ferdinánd ezek közül, ami legjobban tetszik.

Szerintem rendben vannak ezek a nevek is, bátran viselhetőek. Nem kifejezetten az én stílusom egyik sem, de vállalhatóak.

Konstantin kivételével ismerek is ilyen nevű embereket. Hugó névvel ráadásul egy hároméves kisembert. :) Szerintem semmi baj nincs velük. Hallgassatok a megérzéseitekre, mondjátok ki a vezetéknévvel együtt is mindegyiket, hátha az is segít a döntésben. Esetleg leírva, melyik tetszik legjobban egyben.

Boldog babavárást! :)

2020. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A Ferdit,
2020. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen stílusú nevek között keresgélsz, ajánlom Neked a Nándort, ezt a XIX. században újították fel a Ferdinánd magyarosítására.
2020. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%
Semelyik nem tetszik, de nem nekem kell tetszeni. Az pedig senkit nem érdekel, hogy kinek mi az állata neve. Ennyi erővel az István is kutya név, mert nagyapám kutyáját így hívják.
2020. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jángöó nevet
2020. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem a Ferdinánd és a Konstantin nagyon tetszik, a Konrád és a Hugó egyáltalán nem tetszenek. (Nem szavaztam le.) A Konrád nekem az kicsit olyan középszerű, a Hugó meg nekem olyan kicsit középszerű alatti. Hu-s névből egyébként a Hubert tetszik.

A másik , valaki írta, hogy Konrádnak Koni becenév.

Szerintem a Connie, Konstanza; ezek inkább lánynak valók;

de például egy Kodi/Cody becézés egy Konrádnak aranyos lehet; viszont nem is kell feltétlenül becézni, szerintem rendben van Konrádként is, de Kodiként is jó. Szóval nem tetszik ez a név, hogy Konrád , de rendben van. És az összes név , amit írtál, teljesen vállalható.

2020. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!