Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik nevet adnád...

Ezek közül melyik nevet adnád a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találtunk fiúnevet. Olyat kerestünk, ami nincs se a családban, se az ismeretségi körben.

Ezek tetszenek, csak hát nem szeretnék kiszúrni a gyerekkel. Nehéz a döntés, nem akarom hogy utálja a nevét.

Segítsetek légyszi, hogy ti ezek közül adnátok-e valamelyiket.



2020. jún. 16. 10:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

*Ja és nem azért találom/érzem középszerűnek a Konrádot, meg a Hugót; de nekem ezek ilyen nemszép nevek. Konrádot átlagosnak találom; Hugót meg átlag alatti szépségűnek. Tehát az már nagyon nem tetszik. A Ferdinánd,meg a Konstantin azok meg olyan dallamosak, azok olyan szépen csengenek. De a Konrád, meg a Hugó, azok olyan szürke, egyhangúak, nem annyira szép a dallamuk, meg leírva sem. :S Szóval nekem azok nem tetszenek. De mindegy; ha végül azt választjátok, akkor adjátok nyugodtan, mert ha nektek tetszik, lehet jó.

És még egy dolgot akár esetleg javasolnék, akár megpróbálhatnátok kisorsolni. Ugyanannyi cetlire írjátok fel mind a négy nevet; szerintem praktikus több cetlire is tehát; és akkor vagy az első, amit kihúztok, vagy mondjuk mindig visszadobjátok a cetlit, és mondjuk az első 10 húzásból amelyik nevet a legtöbbször kihúztátok, legyen az. Egy próbát megérhet. :)

2020. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bármelyiket, csak ne a Hugót. Az és a Manó ritka nagy kicseszés a gyerekkel.
2020. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik névvel sincs semmi probléma, nekem ezek közül leginkább a Konstantin tetszik.
2020. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Konstantin
2021. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!