Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áramkimaradás okozhat légzésfi...

Áramkimaradás okozhat légzésfigyelő csipogást?

Figyelt kérdés
Bejelzett a készülék a 4 hónaposom alatt reggel, nem tudom, hogy tényleg nem vett-e levegőt,mert azonnal kirántottam az ágyból, szinte rögtön felébredt, semmi baja. Hatalmas vihar volt, utána a felkapcsolt villany többször is bevibrált, létezik, hogy van összefüggés?
2020. jún. 18. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ö, a miénk elemes, pont hogy ne legyen ilyen. Azt hittem ez előírás.
2020. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez is olyan elvileg. Van benne akksi, de fene tudja ac 401
2020. jún. 18. 08:17
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy a fene tudja? :) Be van dugva a konnektorba vagy sem? Ha be van és nem feszmentes táp, akkor az áramingadozás okozhat abnormális jelzést. Ha nincs, akkor nem.
2020. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt tudom, nyilván, hogy vezetékes, de van benne elem is, elképzelhető, hogy lemerült, vagy valami elektromos kimaradás miatt csipogott? Riasztás volt, de érdekes, hogy pont most.
2020. jún. 18. 08:39
 5/23 anonim ***** válasza:
Használati útmutató?
2020. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld ki. Kapcsold le az áramot. És ha csinálja, akkor valószínűleg az volt.

Nálunk a riasztó csinálja. Hiába van szünetmentes tápja, mégis csipog ha áramkimaradás van.

2020. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Megint beriasztott. Rohanok be, gyerek rám néz, hogy mi van. Most direkt hozzá se értem, hogy ne én mozgassam meg, lássam előbb, de én úgy láttam, előbb moccant mint ahogy elhallgatott a csipogás. Nem értem.
2020. jún. 18. 09:07
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal többet ártasz a gyereknek az ilyen "azonnal kirántottam az ágyból" akciókkal, ettöl komolyabb sokkot kaphat. föleg így, minden ok nélkül.

Vegyél egy rendes készüléket, ennek így semmi értelme!

2020. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez egy rendes készülék, egész eddig semmi ilyen nem volt. Ha elromlott, kicserélem, de a kérdés az volt, hogy lehet-e az áramkimaradás miatt. Sokkot kap... neked csipogott már be? Nem az volt az első, hogy gyereket gyorsan kikaptad a kiságyból? Jézusom. Nem kidobtam, nem levágtam a földre, csak kikaptam onnan, letettem a fotelre, ahol fölé tudok hajolni.
2020. jún. 18. 09:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az érzékelő elcsúszott? Ha többször is előfordul ilyen és nem lehet az áramkimaradásra fogni akkor ha még garanciális én kicserélném, felesleges szívbajt kapsz. Persze figyelni a babát is !
2020. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!