Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áramkimaradás okozhat légzésfi...

Áramkimaradás okozhat légzésfigyelő csipogást?

Figyelt kérdés
Bejelzett a készülék a 4 hónaposom alatt reggel, nem tudom, hogy tényleg nem vett-e levegőt,mert azonnal kirántottam az ágyból, szinte rögtön felébredt, semmi baja. Hatalmas vihar volt, utána a felkapcsolt villany többször is bevibrált, létezik, hogy van összefüggés?
2020. jún. 18. 08:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" Nem az volt az első, hogy gyereket gyorsan kikaptad a kiságyból?"


NEM, NEM AZ AZ ELSÖ!

Tudok gondolkodni, egyszerüen odahajolok a gyerekhez, hogy rendesen vesz-e levegöt, de nem kapkodom ki az ágyból és nem ijesztem meg teljesen fölöslegesen!!

2020. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Van benne elem, plusz be is van dugva. Elemre vált elméletileg, ha nincs áram, de alapból hálózatról megy. Gondolkodni azután kezdtem,hogy reflexből odaugrottam, kivettem. Nem, majd azzal töltök időt legközelebb, hogy nézegetem. Felébredt, bevette az ujját a szájába és aludt tovább, nagyon megijedt valóban. Pár percig öleltem, majd visszatettem. Eközben egyébként a párom is szaladt mögöttem, kapcsolta volna fel a villanyt,de akkor nem volt. Aztán vibrált egyet és visszajött. Odakint tombolt a vihar egész éjjel, semmit nem aludtam, majd ez van reggel. Bocs, legközelebb tök higgadtan leszarom ha esetleg nem vesz levegot a gyerek..mikor már a kezemben volt átfutott minden tanult dolog az agyamon. Utanameg a rettenetes adrenalinfroccs, fél óra múlva is rosszul voltam.
2020. jún. 18. 13:17
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, az volt az ok, hogy be kell állítani az idözitöjét, azt nem tudom mitől állítódott át, de egyszercsak elkezdett sokszor jelezni, pl. akkor is ha ébren volt a lányom és vígan mocorgott az ágyban. Szerintem az áramkimaradástol is lehet, a miénk elemes volt.

Amúgy nagyon idegtépő ez a csecsemős korszak, de ha látod, hogy, veszi a levegőt, akkor nincsen semmi baja.

2020. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!