Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áramkimaradás okozhat légzésfi...

Áramkimaradás okozhat légzésfigyelő csipogást?

Figyelt kérdés
Bejelzett a készülék a 4 hónaposom alatt reggel, nem tudom, hogy tényleg nem vett-e levegőt,mert azonnal kirántottam az ágyból, szinte rögtön felébredt, semmi baja. Hatalmas vihar volt, utána a felkapcsolt villany többször is bevibrált, létezik, hogy van összefüggés?
2020. jún. 18. 08:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha a baba tök jól van,akkor nem kell aggodnom? Ha olyan baja lenne, ami legzeskimaradast okoz, ébren is más lenne,mint szokott?
2020. jún. 18. 10:18
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elem működik, akkor nem okozhatja

Mi elem nélkül használjuk, úgy csipog

2020. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, mármint áramingadozáskor csipog?
2020. jún. 18. 11:29
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Nekünk is ez a 401 volt

Ha nem kap áramot csipog

2020. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Baccus valaki már kérdezte, de BE volt dugva az a készülék a konnektorba? Ha igen, akkor áramról működött, függetlenül az elemtől.Ha nem kap áramot meg csipog.
2020. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen, de áramkimaradás volt.
2020. jún. 18. 11:58
 17/23 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy csipog, ahogy riasztaskor?
2020. jún. 18. 11:59
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem első gyereknél nekünk is ez a készülék volt. Párszor az elsőnél is beriasztott,aztán elpakoltuk egy évre, majd megkapta a kistesó. Nála az első 2 hétben rendszeresen beriasztott, még úgy is, hogy épp ott álltam a kiságy mellett és néztem ahogy alszik. És elem volt benne. Kidobtuk az egészet, vettünk másik márkát és azóta nincs gond, most 4 hónapos. Ja és nem, nem rontottam rá soha az alvó gyerekre és kaptam ki az ágyból. Attól nem lesz jobb, ha pánikolok. Normálisan bementem és ránéztem a gyerekre ébren van-e, de sokszor nem zavarta a csipogás, aludt, úgyhogy megnéztem szuszog-e, közben kikapcsoltam a figyelőt, újraindítottam, a gyerek aludt tovább én meg mentem a dolgomra.
2020. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert nincs agya, hogy eldöntse, áramszünet van vagy nem vesz levegőt a baba.Csak azt érzékeli, hogy X ideig nem érzékelt.Viszont írták már,nyugtasd meg magad,kapcsold le a házban az áramot ugyanazt fogod tapasztalni.
2020. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Most akkor be volt dugva vagy elemmel megy? A mikro is csipog ha aramkimaradas után újra visszajön a szolgáltatás.
2020. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!