Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jó egy gyerekben? Úgy...

Mi a jó egy gyerekben? Úgy őszintén?

Figyelt kérdés
Sokba kerül, a nő szülés után meghízik, sokuk depressziós lesz, csóró alig tud pihenni, a gyerek miatt tönkremegy a kapcsolata is a férjével sok esetben. Idegbeteg lesz a nő... A gyerek bőg, hisztizik minden apró sz. tért, már ha ránéz valaki, akkor is.. Mindent tönkretesz. Cuki? Mi benne cuki? Az hogy néha mosolyog? Hogy "vicceseket" mond? Nagy dolog...
2020. júl. 9. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Kérdezd meg a szüleidet.

Nem kötelező gyereket vállalnod, ha így gondolkodsz.

2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor vállalj gyereket, ha majd önmagadtól már nem így gondolkodsz. Nem kötelező mindenkinek gyereket vállalnia.
2020. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Az, ha felnő végre. Más nem nagyon.
2020. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Neked semmi, ne is vállalj. Én bármire képes lennék értük, bár már felnőttek és hagyom őket, hogy szabadon járják a saját útjukat. Igen, rengeteg türelem és lemondás kell hozzájuk, de ha jó a kapcsolatotok, azt a fajta szeretetet csak a gyerek tudja adni.

Ha egy szülőnek meghal a gyereke, az a világ egyik legnagyobb fájdalma. Ha születik, a világ egyik legszorosabb kapcsolata, ami egy életen át tart. Soha el nem múló szeretet, bármit is csináljon a gyerek. Tudni kell jól szeretni és sziklákat lehet vele megmozgatni.

2020. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

Sztem rosszul tetted fel a kérdést kérdező :)Mi a jó ,,más,, gyerekében? :D de lehet tévedek de ha az a névmás oda lenne biggyesztve mindjárt jobban hangzik..:) legalábbis nekem :) a válaszom a máséban semmi a magaméban ha lesz..,,minden,,

S ahogy az egyik válaszoló is írta a saját/ vinnyogó, vísító hisztis kiállhatatlan porontyát elviseli hisz a sajátja mint a fingja/ nekem viszont nem az nem az én vérem közöm nincs hozzá tehát hagy ne viseljem főleg imádjam :( bocs nem. Amíg nem az enyém addig semmi nem jó bennük. főleg ha még méltán rendkivűl antipatikus őseit vélem a porontyba felfedezni akár külső vagy belső jegyek :) persze a szép gyerekeket kb 1 éves korukig elnézegetem talán meg is simogatom..de több sajnos nem jön ki.Amikor már látom h görbűl a kis képe és hiszti lesz belőle jobb ha viszik a közelemből olyan undor és düh fog el..de hozzáteszem csak a más gyereke váltja ezt ki a saját nem fogja :) a kis kutyikat meg imádom annak még a kakija baba csaholása sem idegesít. :)

2020. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Igazából megmagyarázhatatlan a dolog. Nem fenékig tejfel a gyereknevelés, de van benne valami megmagyarázhatatlan dolog, ami boldogságot ad.

Nem tudom, valami olyan plusz boldogság, amit egy gyerkőc valamiért megtud adni, valami más.

2020. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha akarsz minden, ha nem akarsz semmi..
2020. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Mert talán nem fogsz egyedül meghalni és legalább lesz aki segít.
2020. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
A gyermekben van az életed folytatasa de bizonyara ezt te nem értheted mert vagy nagyon fiatal vagy, vagy vmi nagyon nincs rendben a toronyban. Minden egészséges gondolkodasu ember előbb utóbb utódra vágyik mert ez az élet rendje. Minden gyermek angyal a maga nemében s bizonyara nem tudod de a gyermek választja ki a szüleit is. Bár ez már spirituális téma de maradjunk annyiban hogy aki nem vágyik saját gyermekre akkor ott vmi nem oke. Igen a gyermek sok gonddal jar fel kell nevelni Embert kell belőle faragni ahogy szokták mondani es az bizony nehéz feladat. Nem megszulni hanem felnevelni. Ahogy telni fognak az evek az ember egyre maganyosabb lesz mert ahogy oregszunk ugy egyre kevesebb jut foleg ha egyedul marad. Amikor mar mindenki elmegy ki marad? Jo esetben valamennyien megoregszunk de nem mindegy h van miert vagy csak egyszeruen elmegy az elet mellettunk. Ha van gyermeked az sok erot ad sok mindenhez az eletben, ertelmet nyer rengeteg dolog. Ott leszel egyszer 70 80 evesen korbe nezel s egyedul vagy. Csak az ember amíg fiatal fel se fogja h semmi sem vegtelen. A gyermek sok mindent felulir az eletben idovel talan rajossz talan nem.
2020. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!