Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett olyan nagy dolog,...

Miért lett olyan nagy dolog, ha valaki gyereket szül/szült?

Figyelt kérdés
Természetesen, nagyon szép dolog és gratulálok is a szülőknek, de az elmúlt 30-40 évben nagyon nagy feneket kerítettek ennek. Régebben volt olyan nő, aki 11 gyereket szült és mégsem kapott annyi dicséretet, mint most (és most nem a celebekre gondolok, ha nem átlag emberekre). Ez miért/mitől változott ekkorát?

2020. júl. 19. 12:57
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Héhé! Én egy szóval nem mondtam, hogy nem szép dolog egy gyereket szülni, és számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy milyen fantasztikus érzés lehet egy új életet a világra hozni. És a kérdésem sem az anyukák ellen irányult, hanem egyes embereknek az ehhez viszonyulásához. Komolyan mondom, nem egyszer láttam olyan embert, aki még nem is családtag csak egy közeli ismerős, hogy ott rángatózik és "sír", meg össze-vissza gratulálgat, úgy hogy egy szót sem lehet érteni abból amit mond, csak azért mert bejelentették a baba érkezését/megszületett a kicsi. Ezt a viselkedést én elítélem és szörnyűnek találom, hogy FELNŐTT emberek így viszonyulnak egy dologhoz, ami vajuk, természetes.
2020. júl. 19. 14:05
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nekem pl két év próbálkozás után jött össze a gyerekem, nekem nem természetes annyira. De ettől még más nyilván nem örül rángatózva neki. Láttál egy ilyet. Nem ez az általános.
2020. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
59%
10! Primitív majom vagy...
2020. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

13 vagyok

Most szültem két hónapja. Csodálatos kis élőlény, csodálatos vele az élet. Gondokkal, bajokkal együtt.

De ahogyan itt lehordasz más anyukákat az undorító. 9!

2020. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, 10-es!
2020. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%
16 te inkább kezeltessek magad. MINDEN anya a agyerekeire a legbüszkébb. Az Oscar-díjas a Nobel-díjas, az orvos, a tanár, a pincérnő. MINDENKI. Mert amúgy így vagyunk összerakva. Semmi különlegeset nem irt az a válaszoló, akit te szapulta. Nyilván vannak olyan anyák akikre ez mégsem igaz, hisz mindig vannak kivételek. Na nekik nem szabadott volna szülni.
2020. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Na, elkezdődött a háború. Hozom a Popcornt és a Kolát! :D

Istenem! Hogy ennyi ész szoruljon egyesekbe, hogy ILYENEK miatt veszekednek. Amúgy, 10. ne is haragudj, de tényleg bunkón nyilvánultál meg a 9. válaszoló válaszára. Nem is ismered a magánéletét, de úgy beszéltél az ő életéről, mintha 20 éve ismernétek egymást.

2020. júl. 19. 15:27
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

21

Az olyanok mint ő. Ilyenekkel van tele gyk. Szégyen, és ilyenek járnak közöttünk!!

2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
13%
Orbán imádja összeugrasztani ilyen téren is a népet. Megmondták, hogy szart sem ér, akinek nincs gyereke.
2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%
hát tudod 23, ide csak a nyavalyás politika hiányzott: ))))
2020. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!