Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett olyan nagy dolog,...

Miért lett olyan nagy dolog, ha valaki gyereket szül/szült?

Figyelt kérdés
Természetesen, nagyon szép dolog és gratulálok is a szülőknek, de az elmúlt 30-40 évben nagyon nagy feneket kerítettek ennek. Régebben volt olyan nő, aki 11 gyereket szült és mégsem kapott annyi dicséretet, mint most (és most nem a celebekre gondolok, ha nem átlag emberekre). Ez miért/mitől változott ekkorát?

2020. júl. 19. 12:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

Nekem azért "ilyen nagy dolog", mert 1 év próbálkozás után jött össze. Szóval nem jött olyan könnyen. Azokról meg ne is beszéljünk, akik több évet várnak a babára, ill. lombikoznak, inszemeznek. Minden tiszteletem az övék.

Mondjuk én a munkámban is gyerekekkel foglalkozom, szóval nem nagyon tudnám elképzelni az életem gyerek nélkül. De tiszteletben tartom azt is, hogy van, aki nem szeretne gyereket. Nekem mindegy, csak ne vesszük már ezen össze.

2020. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

#10 neked mi bajod elgurult a gyogyi???

Igazabol kilometerekröl látszik hogy frusztrált vagy a saját életedben a házasságod meg gondolom egy kalap....

Egyéb okot nem tudok elképzelni hogy ilyen stílust engedj meg egy idegennel szemben mert az boldog mer lenni ahogy van.

Ideje szembenézni a tennyel hogy diplomás karrierista csodanőként is olyan frusztráltan fogsz kimúlni mint ahogy ebben a foshtengerben épp létezel. Más meg lehet htb-ként is tök boldog kitudja...amugy tudod mindig az üvölt a legjobban akinek a háza ég.

2020. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
25%
Vérmamik, nem éppen szoptatni kéne, vagy következő gyerkőc/bébi/szerelmünkgyümölcsé-n foglalatoskodni? Nyilván kakis pelust cserélni sokkal nehezebb mint a magfizika, ezt nem érthetik az olyan halandók akikből nem potyog ki legalább 3 csokos "babóca".
2020. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%

27


Te csak mocskolódni jársz ide? Mi értelme ennek? Te büszke vagy erre a stílusra, amit képviselsz?

Ajánlom menj pszichiáterhez, mert nyilvánvalóan gondok vannak a buksidban!


A másik, ha érdemben nem tudsz hozzászolni, takarodj ebből a kategóriából!!!

2020. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
28.-Ne törődj vele. Tipikus troll! Az ilyeneket figyelembe sem kell venni, mert ők ezt élvezik, hogy leszólhatnak másokat. Sajnos, sok ilyan ember van, aki csak a napi frusztráltságát jön kiadni a GYK-ra. Az ilyeneket ki kell kerülni!
2020. júl. 20. 08:34
 26/39 anonim ***** válasza:
90%

#27 ja értem tehát arra akarsz kilyukadni, hogy aki szül az mind iskolázatlan buta ember, bezzeg aki nem szül az mind magfizikat tanult magasan kvalifikált istencsaszar 😂😂😂

Jó ezt majd elmesélem a közgazdász mérnök informatikus stb anyuka ismerőseinek, meg azoknak is akik gyermektelenek és pultosok, árufeltöltők, okj val aktatologatok stb.

Nagyra vagy a tanulmányaiddal, közben olyan szintű sötétség árad belőled hogy arra szavak sincsenek. Mint aki nem is ezen a bolygón el komolyan.

És alattad is cserélt valaki anno szros pelenkát, de gondolom az már nem érdekel, majd anyák napján egy csokor melle ezt a gusztustalanságot is oda okadhatod anyádnak akinek köszönhetjük a letezesedet.

2020. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%

#23 semmi baj nem haragszunk mert frusztràlt boldogtalan ember vagy.

Gondolom te is szeretnél szerelmunkgyumolcsebabucikat, nem te tehetsz arrol ha lemész a bányába feljön a szén 🙂

Ahogy arról sem ha anyucikád egy szociopata volt, megnyomoritott erzelmileg ezért furcsa aggressziv gondolataid tàmadnak az anya-gyerek kapcsolatra gondolva.

Nyugodj meg szèpen, egy jó szépségszalon és egy jó pszichiáter es neked is lehet boldog életed. Addig meg masztizhatsz a fizikakönyvvel 🙂 Látod mindenre van megoldás.

2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
27.-Azért te sem vagy semmi, hogy egy látszólag mentálisan beteg emberel is beszélsz (még ha csak LÁTSZÓLAG egy troll). Annyira imádom, hogy itt GYK mindenki ismer mindenkit, és PONTOSAN tudja, hogy milyen volt a gyerekkora, a családja és az ezután következő élete. Gondolom most erősnek érzed magad és büszke vagy magadra, mert jól letudtál mocskolni valakit. De tudod, hogy mihez kell igazi erő? Ahhoz, hogy felsegíts valakit a szarból. Nem védeni akarom a 23, mert azt a gondolkozás módot amit használ az nem feltétlenül jó, de szerintem nála valami nincs rendben. De csak hogy tudd nem segítesz azzal, ha ilyeneket mondasz!
2020. júl. 20. 10:59
 29/39 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, és?

Öt miért nem kérdezed meg hogy most ugye erősnek érzed magad mert egy csomó idegen nőt tenyészállat szintjére degradáltál, aki csak potyogtni tud, mellé meg biztos segg hülye?

Jaaa mert az más mert neki szabad mert szerinted mentális beteg. Hat szerintem meg nem az csak rosszindulatú féreg aki attól élvez el, hogy másokat bánt és beszól. Bezzeg ha valaki vissza mer vágni, akkor hirtelen ő lesz az áldozat akinek ki kene nyalni a valagat. Hat akkor te tedd azt. Nekem a magam részéről kvara elegem van már abból hogy újabban közügy lett a terhesség, hogy minden hozzad hasonló a mehunkben és a tárcánkban kotorásznik, hogy egyből evidens mindnekinek hogy mi csokra szülünk, hogy buták vagyunk, hogy vermamik vagyunk, meg az összes többi ami kiesett a mocskos kis szatokon. Igen rólad is van szó, aki ahelyett hogy élne az életet ide jön és egyértelműen provokálja a nőket akik szülnek, hogy mi tuti el vagyunk ájulva magunktól.

Hat tudod mit menjetek már oda ahova gondolom. Mi se megyünk gyermektelen fórumokra és agonizálunk azon, hogy ti miért nem szültök, és hogy ti tuti különbnek hiszitek magatokat. Miért mindig a gyerekeseknek kell már lenyelni mások mocskolodasat, bizonygatni ilyen nimandoknak hogy nem nem csak a szüléshez értünk ám, nem, nem vagyunk vermamik, nem nem a pénzre szulunk, neeem nem érzem hogy különb lennék mint te.

Vannak akiknek elege van a fajtatokbol, ennyi.

2020. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szokásoktól, kultúrától is függ.

Nézd meg: pl. Amerikában mindenért megy az ölelkezés és a buli. Megtanultál becsavarni egy villanykörtét és megy a gratuláció, hogy igen, fejlődsz, megcsináltad, képes voltál rá, hurrá!! (és valósítsd meg az álmaidat) Ez egy ilyen kultúra, kifejezik az érzelmeiket.

Máshol összehozol egy doktorit, kapsz néhány gratulációt, de se te, sem más nem veri nagydobra.

2020. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!