Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi félre tett pénzzel...

Mennyi félre tett pénzzel kezdtetek bele a gyermekvállalásba?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 08:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
79%

Ja ez a reggeli hülye aki anyucitol várja a hàzát a popoja alá?

Akkor kar volt válaszolni.

Gondolom valami 40 és frusztrált lúzer, aki nem jut egyről a kettőre és a szüleit okolja ezért a mai napig.

2020. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, miből gondoljátok, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz az ember írja ki. Én is találkoztam már több olyan kerdéssel, ami engem érdekelt, szóval nyilván több ember is erdeklődhet ugyanazirant a tema irant.


Kicsit farasztó már, hogy minden kérdés elmegy 5-6 komment után ugyanabba az irányba es senki nem a kerdesre válaszol.

2020. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
65%
12: ahogy te sem.
2020. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok 😊

Nem, én nem az a kérdező vagyok (halistennek)😅

Úgyhogy feleslegesen szídtok össze 😂

Bár lehet olvassa ő is majd🤷🏻‍♀️

2020. júl. 23. 10:11
 15/52 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit spec eset


Épp 0 likviditásunk volt kb.


De, akkor vettünk kertes házat tehermentesen, új autót, és felújítottunk..


A baba születése előtti héten költöztünk.. 2 hónapra rá már a 1,5 havi fizunk megvolt a számlán.

Másrészt nem teljesen likviden szabad felhasználással teszünk félre 6-8 éve havi 30e ft-ot és 20e ltp-t / 4-5 évente eddig elköltöttük az ltp-t az aktuális ingatlanra/


2. Gyereknél 3-4 havi költésre való a számlán..

A fentiek továbbra is

Felvettük a babavárót.. amit nem költöttünk el..


Kényelmesen élünk

2020. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
93%
Jelenleg néhány száz ezrünk van félretéve, amit másra szerettünk volna, de közbe szólt a baba. :) Úgy látszik itt mindenkinek több milliója van, ami meglepett, mert a környezetünkben ez annyira nem gyakori, sokan fiatal 24-26 évesen vágnak bele a gyermekvállalásba és nyilván nincs hitelmentes kocsi, ház meg milliók a számlán. Elképzelésem sincs mások hogyan csinálják.
2020. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
87%

Az én válaszom lesz a lottó ötös :D

Első gyereknél pesti albérlet, nulla megtakarítás, jó fizu, biztos állás.

Második gyereknél egy hiteles ház, nulla megtakarítás (hazudok, kb 200.000 van ami egyelőre félre van rakva), jó fizu és továbbra is biztos állás.


Sosem volt lehetőségünk a megtakarításra, mégis mindent megoldottunk. El tudunk menni nyaralni, havi 1x biztos messzire utazunk kirándulni (belföld persze), tudunk havi 1-2x nem drága étteremben enni ha nagyon akarunk.

Ha ne adj isten valami költséges problémánk lesz, azt is megoldjuk valahogy.

2020. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
43%
16: persze, akiknek anyu apu a feneke alá tette a lakást, annak hitelmentes. Ha egy pillanatot nem kell albérletben élni úgy meg könnyebb milliókat összespórolni.
2020. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
32%
14 millió félre tett pénzünk volt, amikor nekikezdtünk. Egy 2. kerületi 3000 m²-es házban élünk, ezen 0 hitel volt. 5 db lakásunk van Budapest több részén kiadva. 4 autónk van. Úgyhogy szerencsére úgy jött mindhárom gyerek, hogy megvolt az anyagi háttér.
2020. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
53%
3 ezer négyzetméter? Aham, persze.
2020. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!