Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem furcsa csak ez a hozzáál...

Nekem furcsa csak ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 2 éves,tehát azt eszi amit mi,azok is a kedvencei mint nekem.( csmell,hal tejtermékek,krumpli) Anyósom ha vesz pl sajtot kihangsúlyozza h 'veszek a kislánynak sajtot" "már van a kertben a kislánynak répa" "hoztam neki friss zsemlét" Előtte is vett sajtot,zsemlét,előtte is termelt zöldséget. Miért csinál úgy mintha minden a lányom miatt lenne? Nekünk talán jó a 3napos zsemle? Plusz nem eszik már mást mint mi és pontosan tudja h mi is szeretjük a sajtot,kefírt stb.Volt a levesben 2 féle répa, nagy sötét színű és kicsi halvány..az volt a lányomé..talán ilyen buta h azt gondolja én otthon nem azta adok neki amit én gondolok? És ő most megmutatja h bezzef ő a friss kis nyomi kerti répát adja neki vagy mi akar ez lenni? Én már semmit nem veszek csak a lányomnak. Bármit veszek abból bárki ehet. Idegesítőnek tartom ezt nagyon. Régebben is ha vendégségben voltunk bárhol a gyerekeknek mindig halrud/rántottsajt/csmell volt krumplipürével, én meg irigykedtem h de hát én is azt szeretem nem a pörköltet.😅

2020. júl. 27. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
Anyu a múltkor mondja, hogy hoz a gyereknek cseresznyét.Aztán beállított vagy 10-15kg.Nyilván nem a gyereknek hozta mind.Rengeteg mindent hozott már ,,neki", amiből nekünk is szánt, mert tudja hogy bár jó evő a gyerek akkor se tud 3-4 kg szedret,málnát megenni egymagába meg ilyenek.Szóval ez anyósodnál kb egy szófordulat:) Szokd meg.
2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondja, hog a kislanynak, hogy tudja, hogy ti is megveszitek, de o meg az unokara gondol, ha eppen azt veszi, amit. Nem sertegetni akar. Ennyi. En terhes vagyok, anyum multkor beaadott egy nagy adag gyümit nekem,elotte fott kajat pakolt. Anyosom multkor fott kukoricat hozott. Most akkor gondoljam azt, hogy szerintuk en nem veszem meg magamnak, nem engedhetem meg, nem tudom elkesziteni etc.?? Szeretnek, gondoltak ram, ezert tettek. Pont.
2020. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Akkor biztos túlreagálom. Mikor terhes voltam annyi mindenbe bele akart szólni,hogy már nem tudom h éppen mivel mire akar célozni. Férjem akkor helyre tette párszor,azóta oké, de annyira megmaradtak bennem,hogy már fenntartással kezelem bármit mond.
2020. júl. 27. 20:50
 24/24 anonim ***** válasza:
90%
Jó de efelől megnyugodhatsz. Kb az összes nagyszülő ezt csinálja 😉
2020. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!