Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek, amikor...

Hogyan viselitek, amikor napok óta csak nyafog, hisztizik a gyerek?

Figyelt kérdés
Lassan 18 hónapos, kislány. 5 napja egy mosoly nincs az arcán, egész nap nyafog, hisztizik, minden rossz, semmi nem jó. Már a komplett skálán végigmentem, hogy mi a baja, de semmi, vagy nem jövök rá. Megőrjít már, hogy egész nap de még álmában is ugyanaz az egysíkú nyafogás megy. Semmivel nem lehet elterelni a figyelmét. Tegnap eljött a nagyi 1 órára, neki talán fél órát nem nyafizott. Ne sírást képzelj el, hanem azt a tipikusan semmi nem jó, minden rossz nyafit. Bármivel próbálkozunk meg toporzékol egy sort aztán nyafog tovább, már elbújnék valahova😣😣
2020. júl. 28. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát nem tudom, de nekem elég melegem van, legszívesebben pont ezt csinálnám egész nap. Nem lehet, hogy valami ilyen egyszerű dolog? Nincs meg az alap komfortérzet.

Vagy bujkál benne valami.

2020. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek kérdező. A fiam 21 hónapos, ugyanezt játszuk napok óta. Én is melegre gyanakszom.
2020. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Unatkozik szerintem. Hogy telik a napotok?
2020. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is a melegre gondoltam, hogy nincs komfort érzete, csak nem tudja magát kifejezni. Hűvösebb helyen is nyafog?
2020. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Hónapok óta minden nap 12-13 órától ez van, mióta képtelenség elaltatni délután.Nehezen viselem,néha kedvem volna világgá menni😂
2020. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem gondoltam arra hogy melege van vagy unatkozik? Hűvös helyen is, a medencéjében is, gyerekek között is (meg a többi amivel próbáltam segíteni) semmi nem segít. Nonstop nyafog.
2020. júl. 28. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Foga nem jön esetleg? Esetleg nincs valami mozgás beszédfejlődés nála? Mert a lányom pld azóta nem alszik délután mióta beindult a beszéde, tiszta dili minden délutánunk.Ugyanez volt a mozgásfejlődés idején is.
2020. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hetes, csak már agyilag lefáradtam, de nem írtam hogy nem alszik. Alszik rendesen, de álmában is ugyanúgy monoton nyafog, néha felsír. Nincs ébren, álmában is csinálja. Gondoltam természetesen a fogakra is, de már csak a 4 hátsó örlő hiányzik, a többi megvan és azt már tudja jelezni, ha ott fáj vagy nem jó neki. Mutatja és mondja, hogy "anya itt bibis". Naponta vannak új szavai folyamatosan, már rövid mondatok is, 10 hónaposan kezdte a vauvauval és akkor már járni is tudott.
2020. júl. 28. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Ja, ez csak nálunk van, mármint a délutáni nem alvás meg a dili, csak azt szerettem volna szemléltetni vele, hogy ilyen dologtól(beszéd beindulás) is megborulhat a hangulat és a megszokott ritmus.De amúgy amilyen durva időjárás van simán lehet attól is.Ha úgy érzed valami nincs vele rendben és mindenre gondoltál amit felsoroltak esetleg kérdezd meg a védőnőtök ,orvosotok, hátha ő tud okosat mondani, ami senki eszébe se jutott.
2020. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Még ami eszembe jutott, hogy te hogy vagy lelkileg.Nem e vagy feszült az utóbbi napokban.Nálunk lányom pld egy az egyben a tükörképem ha én ideges vagyok ő is vergődik.
2020. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!