Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önző és felelőtlen anya...

Önző és felelőtlen anya lennék emiatt?

Figyelt kérdés

39+3 hetes kismama vagyok és van egy 2,5 éves lányom. A nagylány téli gyerek volt, amúgy se volt túl sok kedvünk kimozdulni a lakásból, max rövidebb eü sétákra mentünk meg, ha valami dolgunk volt az első 6 hétben.


Már azt tervezgetjük, hogy az első héten mikor haza megyünk a kórházból, hétvégén menjünk a Balatonra(1 óra kocsival) , a következő hétvégén anyósékhoz(2 óra kocsival).


De mindenki kelti bennem a bűntudatot, hogy egy 1-2 hetes babának otthon a helye, meg tönkre teszem ennyi utazással a gerincét.


Én úgy gondolom, hogy egy 1-2 hetes babának az anyukájára van szüksége, én meg ott leszek. Nyílván árnyékban pihenünk a Balaton partján, míg a férjem a nagy lánnyal pancsol, reggel megyünk este jövünk így elég sok idő eltelik a 2 utazás között, ennyit meg szerintem kibír egy baba a kocsiban.


Anyósékhoz meg 3 napra megyünk pénteken indulunk, vasárnap jövünk, ott meg még több idő telik el a 2 kétórás út között.


Mások parázzák túl vagy tényleg én vagyok felelőtlen és otthon kéne ülnünk 6 hétig?


2020. aug. 2. 21:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
97%

Biztos éjszaka vagy hajnalban mennek a strandra 😅


De most tényleg, egy 1-2 hetes ujszulottel 2 órás autóút? Normális?

2020. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
9%
csoda, hogy itt egyes emberek egyáltalán ki mernek mozdulni a lakásból.
2020. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
88%
42: igen ki merünk. De nem egy ujszulottel 2 órát egy számára rossz ülésben. Védőnő se hiszem, hogy lelkesedne ha megtudja.
2020. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
86%
Tegnap voltunk pont a Balatonon, annyian voltak a szabad- és a fizetős strandon is, hogy egy gombostűt nem lehetett leejteni, arról nem beszélve, hogy háromnegyed órát kötöttünk Lelkén, hogy egyáltalán parkolni tudjunk, aztán hazafelé újabb háromnegyed óra, mire kijutottunk Lelléről. Tényleg erre van szükséged szülés után?
2020. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!