Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok kicsit lazítani...

Hogy szoktatok kicsit lazítani, amikor úgy érzitek, hogy elfogyott a türelmetek a gyerekhez?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Lemegyünk a játszótérre.
2020. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon erdekesen alakul a szulosegunk, ahogy telnek az evek ugy alakult ki mindkettonkben a turelem kepessege, pedig ha valaki, akkor aztan en kevesbe toleralom a hisztit, a szajalast es a tombolast. Egyszeruen olyan mintha bevennem a leszrom tabit es elengednem a dolgot, ritkan bosszantanak fel igazan, evente jo ha 2x felemelem a hangom egy vitaban, szoval ez szerintem elhatarozas, masreszt ido kerdese, harmadreszt pedig talan jobban megprobaljuk megerteni hogy a gyereknek mi a baja, miert erzi amit erez, miert ugy fejezi ki stb.


Regebben ha elszakadt a cerna megzabaltam a gumimacijukat, manapsag inkabb figyelek h mi a kivalto ok es megprobalom megszuntetni.

Pl a kisebbik lanyom kifejezetten hisztis ha jon a foga, ha ehes vagy ha faradt. Egyiket sem mondja, pedig 7 eves, atmegy bosszanto, kotozkodo kismajomba. Nem fogom azert buntetni mert ehes es rajta igy jon ki. En pl az elso kaveig nem vagyok igazan en:)

Szoval evek, rutin es sok-sok megfigyeles.

Elvonulni toluk nem tudok, marcius ota osszesen jo ha 1,5honapot voltak suliban. Este fektetes utan bezarkozom a furdoszobaba es elvezem a csendet a nap vegen.

2020. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szokott ilyen lenni, de amikor lemegyünk sétálni, mindig megnyugszik, ő is, meg én is.
2020. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alvásidőben kirakózok, ha el tudok menni este, akkor pedig színház. Amikor ébren vannak és nincs itthon a férjem, akkor nincs ilyen, max annyi, hogy a tyúkokkal és a cicával foglalkozom többet, ők megnyugtatnak.
2020. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is séta és szabad levegő párti vagyok, ha besokallok, akkor kimegyünk.
2020. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!