Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokak szemében miért az a jó...

Sokak szemében miért az a jó anya/apa, aki a közösségi médián haknizik a gyerekével? És mégis mivel és miért rosszabb, ha valaki egyáltalán nem oszt meg a gyerekéről semmit? Miért alakult ki ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 10:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
68%

Önmagában a közösségi oldalak használatával és támogatásával van baj, mert mindegyiknek az adathalászat a célja, meg ki tudja mi még... elég elolvasni pár cikket ebben a témában, hogy kirázza az embert a hideg és kétszer végiggondolja, mit posztol az életéről, itt nemcsak a gyerekről van szó.


Az internetnek van egy alapszabálya, ami a közösségi oldalakra hatványozottan igaz: ami egyszer felkerül, az mindörökké fenn is marad.

2020. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
28%

28, 29

A nyaloka, vattacukor csak egy pelda volt. Hidd el barmilyen koru gyereket el lehet csabitani, ha egyszer mar beferkoztel a bizalmaba.

Ill. azt nem teheted meg, h nem mesz vele sehova, meg lefatyolozod meg effele badarsagok, de azt minden tovabbi nelkul, h nem tolod fel a facere. Nem is ertem, hogy ezen mit kell magyarazni? Na, mindegy is, mindenki azt csinal, amit akar, de ha mar legalabb egy ember elolvassa ezeket a sorokat es elgondolkozik rajta, mar megerte leirni.

2020. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
50%

A gyerek sokak szemében egy olyan dolog, amivel fel lehet vàgni mások előtt, mert egyebet nem tudnak felmutatni. Ezért posztolják sokan agyba-főbe, mást egyszerűen nem tudnak mutogatni a világnak.


Én pl. nem akarok terhesfotózást, mert szerintem felesleges és hülyeség, csak azért csinálják az emberek, hogy felrakhassák Facebookra. Na de, érzékeltették is már velem, hogy én biztos nem várom annyira a babám, ha nem akarok ilyet :D

2020. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!