Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hatékony, olcsó, egyszerű...

Hatékony, olcsó, egyszerű folttisztítás?

Figyelt kérdés

Már használtam vanisht, drága mosószert, és a ruhácskák kb koszosabbak, mint voltak:S Semmit vagy nagyon kevés foltot tudok kiszedni belőlük. És hiába van itthoni, meg utcai, mivel majdnem minden ruhában akad valamilyen folt, lassan nincs miben kivinni a fiam, mert mindene koszos, foltos, és így nem szívesen viszem ki, ápolatlannak tűnik.


A kérdésem az, hogy valami "régiidők" hatékony módszere, mosószere, ami 100%ban kiszed mindent, és egyszerű használni.


2010. aug. 6. 07:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
köszi szépen a választ,én is kiprobálom!!!
2010. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó amit írtál. Ki fogom próbálni. Én is gondolkodtam már az eceten végső kétségbeesésemben, de valaki nekem azt mondta, hogy az inkább konzerválja a foltot, így nem mertem eddig kipróbálni. Jó hogy leírtad, hogy ez nem igaz.

Meglátjuk.

Ha beválik nagyon boldog leszek, mert van a lányomnak jó pár ruhája amit úgy sajnálok mert foltos lett, itthonisnak sem volt szívem befogni, így csak eltettem, hogy majd hátha egyszer valami megoldást találok. Van egy kettő amit már ki is nőtt, de azért még van jó pár ami jó lenne rá ha nem lenne foltos. Remélem beválik!

Köszönjük az ötletet!

2010. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!