Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudják sokan elfogad...

Miért nem tudják sokan elfogadni, hogy a világ változik, ahogy a nevek is?

Figyelt kérdés
Sokan vannak, akik nem fogják fel, hogy most már nem az Erzsébet meg a József a menő név, és folyton belekötnek abba, akik modernebb nevet merészelnek adni a gyereknek, vagy külföldit. Miért van ez?
2020. szept. 14. 16:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Na-na, azért nagy különbség van modern és nevetséges között.


Nem mindegy, hogy Kovács Elizabet, vagy Kolompár Rikárdó.

2020. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó szerintem pont az Elizabet egy Rikárdó szintjén van. Mindkettő rettenetes:-D
2020. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a külföldi nevek anyakönyvezése még a kisebb gond, főleg, ha nem fonetikusan kéne leírni. Ok, abból is van jónéhány fura, pl. Ezek a török nevek... Még mikor mi voltunk gyerekek, biztos fura volt a Zsanett, a Natália meg a Hanna is, most meg már semmi különös nincs benne. Így lesz ezekkel a mostaniakkal is szerintem, az egyáltalán nem baj, ha bővül a lista. Inkább a konkrétan ostoba neveket nem értem, ami szerintem nem is embernek való, pl. Arzén, Turul, Vulkán, Valid, Bodza, stb. Szerintem ezek szörnyűek, viccnek elmegy, de én nem hiszem el, hogy nem találtak volna ennél emberibbet, akik ezzel sétáltak be a hivatalba.
2021. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!