Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szakítok a párommal, a...

Ha szakítok a párommal, a gyerekeivel is "szakítanom" kell?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk, ebből 1 éve élünk együtt. Neki van négy gyereke. 2,5-4-6-9 évesek. Sokat vannak velünk, most nyáron is többször volt olyan, hogy én egyedül voltam lent velük a balatoni nyaralóban, vagy én programoztam velük egész hétvégén, mert a páromnak dolgoznia kellett, stb. Szeretnek és elfogadtak, ahogyan én is őket.

Viszont a párommal ez közöttünk nem működik, nagyon mást akarunk az élettől. Én még tanulok, úgy érzem, hogy előttem az élet és nem akarok ennyi idősen itthonülő anyuka szerepben élni. Szeretnék menni, utazni. Ezzel az a baj, hogy az elmúlt másfél évben összvissz háromszor tudtunk elmenni nyaralni/utazni a párommal kettesben, azt is nagy családi vitákkal kísérve, mert mégis mi az, hogy mi kettesben is szeretnénk tengerpartozni, várost nézni és nem csak a gyerekekkel akarunk aquaparkozni, homokvárat építeni hetekig valahol. Meg sokszor tényleg azt érzem, hogy beszippantottak minket a mindennapok, a gyerekezés és nem erre vágyom. Mostanában egyre többször jön ez az érzés.

A másik fő gond, hogy én szeretnék saját gyerekeket... Kettőt minimum, még 28 éves korom előtt. A párom meg azt mondja, hogy ő jó ideig nem akar pelenkázni, tápszerezni és jelenleg úgy érzi, hogy nagyon max még egy gyerek férne bele az életébe, de az is 10-12 év múlva.


Ezek mellé még jön rengeteg kisebb probléma és úgy érzem, boldogabb lennék egyedül... Viszont az egyik barátnőm szerint nekem nem csak a párommal, hanem a gyerekeivel is szakítanom kell, és az lesz a rosszabb.


Ti, mint szülők, mit gondoltok erről? Én nem gondoltam eddig arra, hogy őket is bele kéne ebbe vonni. Mert egy bölcsis, ovis nem hiszem, hogy felfogja ezeket, sőt... Szerintetek?



2020. szept. 15. 20:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
70%
Ne élj boldogtalan kapcsolatban, keress egy gyári munkás srácot és éljetek boldogan. Azért az erős, hogy a pasid pénzügyeit a saját pénzügyeidnek tekinted 🤣🤔
2020. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Mivel külön kasszázunk, ezért igen, megvan a saját pénzem. Gondolom nagyon okosnak érzed magad ezekkel a kis csipkelődő-szurkálódó kommentekkel. Elég nyomorult egy életed lehet, ha téged az tesz boldoggá, hogy arc nélkül, egy anonim oldalon másoknak beszólhatsz. Hajrá, remélem ettől ma jobbat alszol! :)
2020. szept. 15. 21:41
 23/51 anonim ***** válasza:
98%

Én biztosan nem jöttem volna össze 20 évesen egy négygyerekes apával, sőt most sem tennék ilyet. Szakíts vele, keress egy egyedülállót, akinek nincs egy óvodányi gyereke.

A párod gyerekei meg szépen elfelejtenek majd, van apjuk, meg anyjuk, nem te vagy a legfontosabb az életükben.

2020. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
94%
Ja és nem kell velük szóban szakitanod, csak az apjukkal, a pároddal!
2020. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
38%
El is érkeztünk a magadfajták végső menedékéhez, az arctalan nyomorult életű szemelyeskedeshez. Az interneten vagy, itt bírni kell a kritikát. Te egy szponzorált kis fruska vagy, akinek sajnos nem volt elég esze a megfelelő sugar daddy választáshoz, ugyanis te a női szolgálataid mellett pesztralhatsz 4 gyereket is full ingyen :) ez egy igazi winwin a faszidnak, neked már kevésbé, de legalább rakhatod a képeidet az instara:D
2020. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztunk, megismerkedtünk, nem tudtam a gyerekekről. Rögtön levett a lábamról, aztán ahogy egyre többet beszélgettünk, több időt töltöttünk együtt, annyira hamar jött a rózsaszín köd, hogy szerintem ha 2x ennyi gyereke lett volna, arra is legyintek. És én tényleg szeretem őket, mindig arra törekedtem, hogy jól érezzék magukat velem, megszeressenek, elfogadjanak. De muszáj belátnom, hogy én olyan szinten másra vágyom, hogy az életeinket nem tudjuk hosszútávon összeegyeztetni.
2020. szept. 15. 21:49
 27/51 A kérdező kommentje:
Van különbség a kritika és a kéretlen, bunkó, ostoba beszólás között. Az építő kritikát olvasom, átgondolom, és valamilyen szinten szívesen veszem. De azt, amit te oldalak óta ideböfögsz, egyáltalán nem. Idegesítő és irritáló valaki vagy, aki nem tudja, mikor kell csendben maradni.
2020. szept. 15. 21:50
 28/51 anonim ***** válasza:
33%
Hiányoznak a gyerekek mert rájuk több like jön instán mi? Megnyugtatlan, az ő életükben csak egy fejezet vagy amire 2 hét múlva már nem is fognak emlékezni. Ne haragudj, de egy 4 gyerekes apától nem várhatod el a 100%-os figyelmet, azt, hogy te legyél a világ közepe főleg ha még egy 5. gyereke is van egy vállalkozás képében. Legközelebb válassz bölcsebben, ha viszont a pénztárca a legfontosabb akkor valamit valamiért. Egyébként pedig elég vicces, hogy 0-24 a szalonjában tespedtél és töltötted fel a sztorikat, hogy is várhatnád el így kb bárkitől, hogy komolyan vegyen és valódi társként kezeljen.
2020. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy:D
2020. szept. 15. 21:55
 30/51 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, le kell lépni, nincs ezen mit agyalni, már csak azért se mert érzelmekről konkrétan szó sem esett még itt. Nem igazán az a gond, hogy viaskodnál magaddal az érzelmeid és a kőkemény valóság között, hogy 21évesen 4 gyerek szittere vagy. És nem is kell neked ezt csinálni van ott egy darab anyuka és apuka is. Menj élj, szorakozz, tanulj, utazgass....baromi fiatal vagy még ehhez.
2020. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!